X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jan Paweł II - Pamiętamy...

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2012 09:00
2 kwietnia przypada 7. rocznica śmierci Karola Wojtyły. Radiowa Czwórka zaprasza na audycje, w których będziemy rozmawiali o różnych aspektach tego wydarzenia.
Audio
  • Wejdź do labiryntu i naucz sie mądrze wybierać
  • Obchody rocznicy śmierci Jana Pawła II na Pl. Piłsudskiego
  • Plan obchodów 7. rocznicy śmierci Jana Pawła II
  • Dzień którego nie da się zapomnieć
  • Michał Rżysko o życiowych wyborach z Janem Pawłem II
  • Ewelina Grygiel - relacja z 7 obchodów rocznicy śmierci Jana Pawła II

Obchody 7. rocznicy śmierci Jana Pawła II są pierwszymi organizowanymi głównie z myślą o słowach Papieża, a nie ze smutkiem po Jego śmierci. 

W poniedziałek rano Kasia Tarnopolska opowiedziała, co będzie się działo w tym dniu w Warszawie. Kiedy i gdzie będzie można wziąć udział w specjalnej grze miejskiej? Jak każdy z nas może uczcić pamięć Papieża? Idąc do Kościoła, modląc się czy po prostu przypominając sobie Jego nauki? Jak wygląda to na świecie? Odpowiedzi na te pytania można było znaleźć w audycji "Poranek".

 

Po godzinie 9.00 Patryk Kuniszewicz i Błażej Prośniewski rozmawiali o "dniu z życia, którego nigdy nie zapomnimy". Zaczęliśmy od wspomnienia dnia, w którym umarł Jan Paweł II. Rozmawialiśmy również o ważnych chwilach dla innych narodów: dla Amerykanów będzie to dzień śmierci Kennedy'ego i ataku na WTC, dla Francuzów - odejście Serge'a Gainsbourgha, a dla Niemców - dzień zburzenia Muru Berlińskiego. Zapytaliśmy słuchaczy o daty ważne w ich życiu i szukaliśmy faktów przełomowych w różnych dziedzinach – wystaw, premier książkowych czy filmowych, które okazały się z jakichś względów przełomowe. O tym wszystkim mowa była w audycji "W cztery oczy".

Wspomnienia Jana Pawła II podsumowali w audycji "Pod Lupą" (po godzinie 13.00) Bartek Wasilewski i jego gość Michał Rżysko z Centrum Myśli Jana Pawła II. Tematem rozmowy był program tegorocznych obchodów rocznicy śmierci Papieża, ale także ich myśl przewodnia, którą jest pytanie "Jak dokonywać dobrych wyborów?".  W czasie audycji połączyliśmy się też z naszą reporterką Eweliną Grygiel, która rozmawiała ze stypendystami Centrum Myśli JP2.

Dodatkowo przez cały dzień mogliście słuchać informacji związanych z rocznicą śmierci Jana Pawła II w naszych serwisach informacyjnych.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nauka Jana Pawła II wciąż żywa

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2011 13:00
Gośćmi Justyny Dżbik w niedzielnym wydaniu "Pod lupą" byli socjolodzy z Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wejdź do labiryntu i naucz się wybierać mądrze

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2012 08:30
Zajmie powierzchnie 600 metrów kwadratowych, będzie zbudowany z 400 paczek styropianu i stanie na Placu Piłsudskiego w Warszawie. Wszystko to w związku z przypadającą 2 kwietnia siódmą rocznicą śmierci Jana Pawła II.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Życiowe wybory z Janem Pawłem II

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2012 15:06
– Papież wielokrotnie podkreślał, że wybór jest ogromną wartością, ale powinniśmy też pamiętać, co za każdym z takich wyborów stoi – mówił w Czwórce Michał Rżysko z Centrum Myśli Jana Pawła II.
rozwiń zwiń