X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polak-emigrant nie chce wracać do kraju

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2013 10:30
Odkąd w Unii Europejskiej nie ma dla nas granic, refren piosenki "Nie ma jak u mamy" dawno stracił sens. Owszem, może i tęsknimy za ciepłem rodzinnego domu, ale szczęścia szukamy poza granicami naszego kraju.
Polak-emigrant nie chce wracać do kraju
Foto: Glow Images/East News

Pod koniec ubiegłego roku za granicą przebywało 2,13 mln Polaków. To o 70 tysięcy więcej niż w 2011 roku i 130 tysięcy więcej niż w 2010.

Dzieje się tak, mimo, że Zachód rozwija się wolniej, a i na tamtejszych rynkach ubywa miejsc pracy. Wielki exodus z Polski trwa - a my zastanowimy się dlaczego Polacy wyjeżdżają i czy kiedykolwiek zamierzają wrócić do kraju?

Zapraszamy do dyskusji w audycji "4 do 4", w poniedziałek, 4 listopada, pogodzinie 13.00.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Młodzi Niemcy nie żyją na kredyt

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2013 14:00
- Młodzi Niemcy nie biorą pożyczek i nie lubią mieć zobowiązań wobec innych - twierdzą zaproszeni do studia eksperci. - Cenią reguły obowiązujące w Unii Europejskiej i źle patrzą na tych, którzy próbują kręcić.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Erasmus odmieni Twoje życie

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2013 15:00
- Pod koniec sierpnia wróciłam z Norymbergi. I to była dla mnie jedna z największych życiowych przygód - tak pobyt na Erasmusie wspomina Kasia Komór, była uczestniczka programu wymiany studentów i absolwentka SGH.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szukasz pracy? Dokształcaj się i bądź elastyczny

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2013 16:00
Od czego zależy sytuacja na rynku pracy? Jak się okazuje nie tylko od poziomu wykształcenia obywateli. - Nacisk powinien być położony także na wysokie kwalifikacje osób po szkołach zawodowych i technikach - mówi Krzysztof Biegun z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. - Taki system świetnie sprawdza się w Niemczech i w Austrii.
rozwiń zwiń