Marley Carroll specjalnie dla "DJ Pasma"

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2012 12:00
Gościem audycji Łukasza Napory był Marley Carroll ze Stanów Zjednoczonych, czyli kolejna nieodkryta gwiazda elektroniki. Posłuchajcie jego dj-skiego setu.
Audio

Marley Carroll to multinstrumentalista, producer, wokalista oraz DJ, a wręcz, turntablista, który na koncie ma kilka wygranych bitew. Wystarczy spojrzeć na jego niezwykły zestaw sprzętu, z którego korzysta podczas występów na żywo, by przekonać się, że mamy do czynienia z kimś wyjątkowym. Mikrofon, laptop, jeden gramofon, mikser i mikrofon – wszystko to, by prezentować swoje liczne, emocjonalne kompozycje. Jak choćby te z debiutanckiej płyty "Melanaster".

- To będzie jeden z tych mniej tanecznych programów, ale mam nadzieję, że – jednocześnie – jeden z ciekawszych. Wspólnie z Carrollem zaprezentujemy muzykę z kręgu IDM, electroniki, dubstepu a nawet rocka - zapowiadał Łukasz Napora.

Posłuchaj mixu amerykańskiego dj-a nagranego specjalnie dla Czwórki, dźwięk i wideo w nagraniu audycji.

bch

Czytaj także

Urodziny Kazika: Jestem już starszym panem (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2012 00:00
Żywa legenda polskiego rocka i rapu kończy dziś 49 lat. Z tej okazji przypominamy Czwórkową rozmowę z Kazikiem Staszewskim o historii, inspiracjach oraz roli tekstów w muzyce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dubioza Kolektiv - koncert bośniackiej legendy

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2014 15:00
Dubioza Kolektiv, grupa, której sławę przyniosły m.in. wspólne nagrania z Fun-Da-Mental, wystąpiła w "Ministerstwie dźwięku". Zapraszamy do obejrzenia koncertu i galerii zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia.
rozwiń zwiń