Czesław Mozil i sukces w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2016 11:50
" Czesław – spowiedź emigranta" to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu Czesława Mozila. Artysta opowie nam o tym wydarzeniu.
Czesław Mozil z sentymentem wspomina czasy szkoły średniej. Przyznaje, że panowała tam sympatyczna i pełna ciepła atmosfera
Czesław Mozil z sentymentem wspomina czasy szkoły średniej. Przyznaje, że panowała tam "sympatyczna i pełna ciepła" atmosfera Foto: Czwórka

Organizatorzy tego przedsięwzięcia mówią, że będzie to przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty. W Czwórce sprawdzimy, co powie on sam.

 "Czesław – spowiedź emigranta" zaprezentuje nam Polskę widzianą z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem.

***

Na "W to mi graj" zapraszamy we wtorek (12.01) w godz. 21.00-21.30. Audycję prowadzi Michał Piwowarek.

pj/kd

Czytaj także

Jeremi Sikorski zagrał koncert w Czwórce na żywo!

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2015 10:50
Jeremi Sikorski wystąpił na Czwórkowej scenie podczas audycji "Dancing". Wokalista zaśpiewał w ramach cyklu "Żywcem wzięci".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czesław Mozil w liceum. "Umówiłem się z panią od fizyki…"

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2015 14:04
Wokalista i kompozytor wspominał w rozmowie z Czwórką, że w czasach liceum był zmorą nauczycieli matematyki i fizyki. Bardzo dobrze radził sobie za to jako aktor.
rozwiń zwiń