Sylwester w teatrze - w Powszechnym będzie zmysłowo

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2022 19:00
Zaproszenie na sylwestra płynie z Teatru Powszechnego w Warszawie. Tam przed północą rozpocznie się impreza "Zmysł". Sprawdzamy jakie atrakcje czekają na wielbicieli teatru, i nie tylko, w ostatnią noc roku.
Impreza sylwestrowa w warszawskim Teatrze Powszechnym to połączenie muzyki, performensu i sztuk wizualnych
Impreza sylwestrowa w warszawskim Teatrze Powszechnym to połączenie muzyki, performensu i sztuk wizualnychFoto: shutterstock/oneinchpunch

W sylwestra, część z nas wybierze się na domówkę, do kina czy do klubu. Ostatni wieczór roku można spędzić także w teatrze, do czego namawia Teatr Powszechny w Warszawie. Tam odbędzie się wyjątkowa impreza, łączącą spektakl, muzykę, taniec, performens i sztuki wizualne. Jak zapowiadają organizatorzy, wszystkie zmysły jej uczestników będą pobudzone.


Zmysłowo i z zapachem

- Chcemy, żeby nasi goście doświadczali. Impreza będzie połączeniem muzyki, świata sztuki z pięknie zaaranżowaną przestrzenią, z performensem i występami - opowiada Anna Słowińska, współorganizatorka wydarzenia. - Zależy nam na stworzeniu kompletnego doświadczenia, które na długo zostanie w pamięci uczestników.

W sylwestrową noc, gości teatru otuli spersonalizowany zapach specjalnie stworzony na tę okoliczność i imprezę. - Będzie też trochę sztuki, którą można będzie podziwiać, pojawią się elementy dotykowe i zadbamy także o kubki smakowe oraz wszelkie atrakcje wizualne - zdradza gość Czwórki. - Chcemy działać na wszystkie zmysły kompletnie.


Euforyczny vibe

Jak na sylwestra przystało, w Powszechnym nie zabraknie dobrej muzyki. Głównie zabrzmi muzyka elektroniczna. - Pojawią się DJe z polski, ale także z Ukrainy. Będzie to vibe przyjemnościowy, euforyczny, bardziej festiwalowy - opowiada rozmówczyni Gosi Jakubowskiej. - Ma być o nadziei i wejściu w nowe, bo tak chcemy przeżyć nowy rok.


Posłuchaj
08:37 CZWORKA/W to mi graj - Sylwester w Poszechnym 30.12.2022.mp3 O sylwestrowej imprezie w Teatrze Powszechnym "Zmysł" opowiada jej współorganizatorka Anna Słowińska

 

Zobacz także: 

***

Tytuł audycji: W to mi graj

Prowadzi: Gosia Jakubowska

Gość: Anna Słowińska (współorganizatorka imprezy, Teatr Powszechny)

Data emisji: 30.12.2022

Godzina emisji: 14.15

aw

Czytaj także

Sylwestrowe tradycje - jak wita się nowy rok na świecie?

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2022 12:03
Sylwester tuż! W Czwórce sprawdzamy, jak spędzą go mieszkańcy naszego globu i jakie tradycje z nim się wiążą.
rozwiń zwiń