Futbol amerykański - sport prosty jak snapowanie?

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2016 14:37
Snapowanie to umieszczanie zdjęć i filmików w serwisie społecznościowym w sieci. A także... pierwsze wprowadzanie piłki w ruch podczas meczu futbolu amerykańskiego.
Audio
  • Jak popularyzować dyscyplinę sportu m.in. angażując media społecznościowe? (Snapcha(r)t/Czwórka)
Futbol amerykański staje się w Polsce z dnia na dzień coraz bardziej popularny m.in. dzięki obecności drużyn w mediach społecznościowych
Futbol amerykański staje się w Polsce z dnia na dzień coraz bardziej popularny m.in. dzięki obecności drużyn w mediach społecznościowychFoto: Pixabay.com/Public Domain

Zawodnicy Crusaders Warszawa zaczęli, oprócz uprawiania sportu, udzielać się także w mediach społecznościowych. W Czwórce Michał Adamczyk i Marcin Miszczak podkreślali, że ten sport staje się naszym kraju coraz bardziej popularny, a liczba polskich drużyn wciąz rośnie. - To już nie jest rekreacja, tylko regularny, kompleksowy sport - mówili i wspominali, że z czasem ich kanały w mediach społecznościowych zaczęły się naprawdę dynamicznie rozwijać. - Chcieliśmy być bliżej z kibicami i chcieliśmy, by ludzie zapoznali się bliżej z naszym sportem. Wrzucanie do sieci zdjęć i filmików z treningów, czy obecności na eventach było świetnym sposobem, by to osiągnąć - przekonywali w Czwórce.

W programie sportowcy opowiadali o tym, które ujęcia i sytuacje robią największe wrażenie na odbiorcach futbolowych snapów i jak planują dalej rozwijać swoje kanały w sieci.

***

Tytuł audycji:  "Snapcha(r)t"

Prowadzący: Mateusz Patyk

Gość: Michał Adamczyk, Marcin Miszczak (Stowarzyszenie Klubu Futbolu Amerykańskiego Crusaders Warszawa)

Data emisji: 13.05.2016

Godzina emisji: 10.00

kd/kul

Czytaj także

Szparagi snapują i... parodiują inne snapowiczki

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2015 14:45
Śmieją się z zazdrosnych dziewczyn, słodkich idiotek, relacji z chłopakami i rodzicami. Są obecne nie tylko na YouTube, ale także we wszelkich innych mediach społecznościowych.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kariera w sieci? "Najważniejsza jest regularność"

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2016 13:36
Gościem programu była dziennikarka Anna Mierzejewska, która zdradziła, kogo i dlaczego warto obserwować w serwisach społecznościowych, m.in. na Snapchacie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Filmowe snapowanie. Jak to robić dobrze?

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2016 15:09
- Technologie w smartfonach pozwalają nam na montowanie właściwie wszystkiego, to działa jak profesjonalne studio - mówił o kulisach tworzenia filmików do sieci Piotr Łukasiak z Warszawskiego Liceum Filmowego.
rozwiń zwiń