Szparagi snapują i... parodiują inne snapowiczki

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2015 14:45
Śmieją się z zazdrosnych dziewczyn, słodkich idiotek, relacji z chłopakami i rodzicami. Są obecne nie tylko na YouTube, ale także we wszelkich innych mediach społecznościowych.
Audio
  • Natalia Szymaniec i Karolina Pielesiak, czyli "Szparagi", o swoim kanale i mediach społecznościowych (Snapcha(r)t/Czwórka)
Natalia Szymaniec i Karolina Pielesiak zapewniają, że odwiedzając ich kanał, słowo szparagi nabierze dla każdego nowego znaczenia
Natalia Szymaniec i Karolina Pielesiak zapewniają, że odwiedzając ich kanał, słowo "szparagi" nabierze dla każdego nowego znaczeniaFoto: mat. prywatne/Facebook

Youtuberki są także użytkownikami Snapchata, a pół roku temu nagrały filmik, w którym wyśmiewały typowe zachowania użytkowników tego kanału komunikacji. - Wtedy nie działo się tam jeszcze tak dużo, a śmieszne było to, jak ktoś pokazywał, że jedzie i po prostu jechał i to miało być takie niesamowite. Stwierdziłyśmy, że możemy trochę się pośmiać z social mediów - wspominają youtuberki.

Dziewczyny opowiadają też o swoim nowym projekcie SZPArap, w którym... rapują! I tu są pionierkami, bo, jak podkreślają, tego typu format, zapożyczony z zagranicy, wcześniej nie pojawił się na polskim YouTube.

***

Tytuł audycji:  "Snapcha(r)t"

Prowadzący: Mateusz Patyk

Goście: Natalia Szymaniec i Karolina Pielesiak (youtuberki znane jako "Szparagi")

Data emisji: 18.12.2015

Godzina emisji: 10.00

mg/kul

Czytaj także

Jan Favre o minusach Snapchata

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2015 14:00
Autor bloga "Stay Fly" ostatnio sformułował 7 wniosków z używania Snapchata przez twórcę, czyli blogera lub vlogera. Okazuje się, że dla takich osób Snapchat nie jest idealnym rozwiązaniem!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Janek Dąbrowski i relacja Rich Tour

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2015 11:05
JDabrowsky jak zwykle opowiadał żarty, rozmawiał z fankami o szkolnych imprezach i serwował swoją ulubioną muzykę. Sprawdził także, co działo się w Szczecinie na zlocie youtuberów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Red Lipstick Monster: Snapuję kiedy to czuję

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2015 12:14
Ewa Grzelakowska-Kostoglu, czyli Red Lipstick Monster nie traktuje tego, co robi jako obowiązek. Jednak jeśli chodzi o snapchat, to chętnie go pielęgnuje, ze względu na swoich followersów.
rozwiń zwiń