Gabi Barnat. Znajomi mówią o niej "dzikuska"

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2016 14:12
- Gdy wychodzimy poza swoja strefę komfortu, to odkrywamy piękniejsze rzeczy o sobie - mówi Gabi Barnat, która rzuciła pracę w korporacji i ruszyła w świat. - To przestrzeń na to, by walczyć ze swymi barierami i ograniczeniami - dodaje.
Audio
  • Gabi Barnat opowiada o swoich podróżach i nowym podejściu do życia (Pasjonauci/Czwórka)
O afrykańskiej modzie i podróży życia porozmawiamy z podróżniczką Gabi Barnat
O afrykańskiej modzie i podróży życia porozmawiamy z podróżniczką Gabi BarnatFoto: Pixabay/kasco1er/dom. publiczna

366 dni Gabi Barnat spędziła w podróży dookoła świata. Jej decyzja była bardzo spontaniczna, ale to dzięki niej podróżniczka odkryła siebie. - Ta podróż to ogromna lekcja tego, co chciałaby robić w życiu, okazała się moim sposobem na odkrywanie pasji - mówi gość Beaty Kwiatkowskiej.

94 tysięcy kilometrów, które przebyła Gabi Barnat, były dla niej wspaniałą okazją by obserwować stroje i zwyczaje kobiet. Przyglądała się jaka jest ta daleka kobiecość, różne filozofie życia. W Czwórce zdradzała, co ją pociąga w kulturach, które poznała. Mówi, czym jest dla niej Afryka i jak łączy podróżowanie, fascynację plemionami i modę.

***

Tytuł audycji: Pasjonauci

Prowadzi: Beata Kwiatkowska

Gość: Gabi Barnet (podróżniczka)

Data audycji: 9.07.2016

Godzina audycji: 11.05

pj

Czytaj także

Wyjątkowa trasa na lato? Odwiedź Pomorze i Opolszczyznę!

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2016 14:16
Cztery niesamowite miejsca - Malbork, Frombork, Kluczbork i Lębork. Na pierwszy rzut oka nic nie łączy tych miast, ale czy na pewno?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Arkady Paweł Fiedler i jego podróże... w puszce

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2016 18:10
Wnuk reportażysty, przyrodnika i podróżnika jeździ po świecie fiatem 126p. - Tak jak silnik musi się dotrzeć w aucie, tak i człowiek musi się dotrzeć w "maluchu". Podsufitkę podpieram kijem i jestem gotowy do drogi - śmieje się Arkady Paweł Fiedler.
rozwiń zwiń