X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tydzień św. Krzysztofa. Jak pomóc misjonarzom i kierowcom?

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2016 11:02
W ramach XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Św. Krzysztofa zorganizowano ogólnopolski festyn. Celem było m.in. zwrócenie uwagi na problemy, z jakimi borykają się polscy misjonarze m.in. w Afryce.
Audio
  • O tygodniu św. Krzysztofa i życiu polskich misjonarzy m.in. w Afryce (W dobrych zawodach/Czwórka)
Tydzień św. Krzysztofa. Jak pomóc misjonarzom i kierowcom?
Foto: Glow Images/East News

Tydzień św. Krzysztofa, święto patrona kierowców to dobra okazja, by uświadomić społeczeństwu, jak ważne dla polskich misjonarzy są… środki komunikacyjne. Dlatego powstała wyjątkowa akcja "Święty Krzysztof. Jeden grosz za jeden kilometr", dzięki której zbierane są fundusze na środki transportu dla Polaków m.in. w Boliwii czy RPA. - Tylko w ostatnim roku na w 32 krajach świata przekazaliśmy ponad 1,8 mln zł. Zakupiono za te pieniądze samochody, ambulans, motorowery, ale także ponad 400 rowerów - wymieniał ks. Jerzy Kraśnicki.

Jak przekonywali goście Czwórki tegoroczny tydzień Św. Krzysztofa ma szczególny przebieg, bo stanowi jednocześnie przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży.

Czytaj więcej: Światowe Dni Młodzieży w Czwórce <<<

Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy.

***

Tytuł audycji: W dobrych zawodach

Prowadzi: Sylwia Sułkowska

Goście: ks. Jerzy Kraśnicki (dyrektor Miva Polska, z-ca Krajowego Duszpasterza Kierowców, wieloletni misjonarz w RPA), ks. Szymon Zurek (misjonasz z Boliwii, na co dzień w diecezji gliwickiej)

Data emisji: 16.06.2016

Godzina emisji: 7.00

kd/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Symbole ŚDM. Krzyż i ikona Matki Bożej

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2016 11:11
W lipcu Polska będzie gospodarzem Światowych Dni Młodzieży. W Czwórce rozmawialiśmy o przygotowaniach do tego wydarzenia, ale także jego symbolach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Światowe Dni Młodzieży. Przybędą do nas Węgrzy?

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2016 17:09
Czwórka podróżuje po różnych częściach świata, by sprawdzić, jak tamtejsza młodzież przygotowuje się do lipcowych obchodów Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Tym razem odwiedziliśmy Węgry.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Światowe Dni Młodzieży. Jak przygotowuje się Białystok?

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2016 10:53
Promocja kultury polskiej, regionu białostockiego, ale także rodzimych marek podczas ŚDM - o tym rozmawialiśmy w audycji "Kierunek Kraków".
rozwiń zwiń

Czytaj także

ŚDM w Rio de Janeiro. Kraków powtórzy sukces?

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2016 11:40
W ostatnim tygodniu lipca do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży przybyć może nawet 2 mln pielgrzymów z Polski i z zagranicy. Czy wspaniałością wydarzenie to przebije poprzednią edycję ŚDM, która odbyła się w Rio de Janeiro.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Forum Młodych przygotuje Cię do ŚDM 2016

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2016 13:08
- Wiele lat temu wspólnota zobaczyła, że aby dobrze przeżyć ŚDM trzeba się przygotować duchowo. Zauważyliśmy, że dobrze jest dać młodym ludziom strawę duchową - o korzeniach Forum Młodzieży opowiada Janusz Tarasiewicz ze Wspólnoty Emmanuel.
rozwiń zwiń