Zobacz! - Stop Mi! na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2010 12:09
W audycji "S4 - studio polskich nagrań" zespół zagrał piosenki z debiutanckiego albumu "Metamatyka".

Indie rockowy zespół Stop Mi! powstał na początku 2008 roku w Warszawie. Zadebiutował EP-ką "Kod kreskowy miłości". Tytułowy utwór stał się alternatywnym przebojem i najpopularniejszą piosenką internetowego wydawnictwa "We are from Poland vol. 4". Rok później ukazała się druga EP-ka zespołu – "Życie jest gdzie indziej". Stop Mi! jest laureatem kilku przeglądów organizowanych dla młodych muzyków, grał koncerty z takimi zespołami jak Negatyw, Kombajn do Zbierania Kur po Wioskach i TSA.

W sobotę 20 listopada słuchacze Czwórki poznali utwory z debiutanckiego krążka "Metamatyka", promowanego przez singiel "Życie jest gdzie indziej". Pracę nad płytą warszawski zespół rozpoczął już jesienią 2009 roku, a album ukazał się na rynku 16 listopada br.

Aby obejrzeć fily z występu w Czwórce należy kliknąć w ikonę kamery znajdującą się w boksie "Posłuchaj", w ramce po prawej stronie.

W audycji "S4 – studio polskich nagrań" w każdą sobotę w godz. 15.00-16.00 prezentowane są młode polskie zespoły oraz wykonawcy warci uwagi. Pojawiają się tam zarówno ci, którzy nie mają jeszcze na koncie własnych wydawnictw płytowych, jak i bardziej doświadczeni muzycy, których działalność Program 4 Polskiego Radia chce wspierać. Audycja ma promować nową polską muzykę i przybliżać ją szerszemu odbiorcy, dziennikarzom muzycznym oraz decydentom z branży muzycznej.

Audycję prowadzi Marcin Majewski, promotor polskiej nowej muzyki. Tworzył i wydawał magazyn muzyczny PULP. Twórca sceny muzycznej warszawskiego klubu Jadłodajnia Filozoficzna.

Czytaj także

Happy Pills na żywo w "S4" - zobacz!

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2010 12:31
Zespół, powracający z doskonałym albumem "Retrosexual", wystąpił na żywo w Czwórce 25 września.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Newest Zealand na żywo w Czwórce - zobacz!

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2010 12:44
Zespół wystąpił w audycji "S4 - studio polskich nagrań" 23 października 2010.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Gwiazdy playlisty Czwórki na pendrive'ie!

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2010 13:01
Program 4 Polskiego Radia wydał "POLISZ PENDRAJW" – pierwszą w Polsce muzyczną składankę na pendrive'ie. Ekskluzywną kompilację można wygrać na antenie Czwórki.
rozwiń zwiń