Microexpressions na żywo w Czwórce - zobacz!

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2010 15:56
Są młodzi, ambitni, piszą niebanalne melodie i kreślą zawrotne muzyczne pejzaże. Zobacz, jak duet z Jeleniej Góry zagrał w audycji "S4 - studio polskich nagrań".

W sobotę 11 grudnia w Studiu S4 Polskiego Radia wystąpiła na żywo grupa Microexpressions. Zobacz fragmenty występu - filmy znajdziesz w ramce po prawej!

Zespół z Jeleniej Góry, czyli Michał Stambulski (wokal, gitara, elektronika) i Szymon Szczęśniak (perkusja, elektronika) tworzy eklektyczną muzykę, nawiązującą do takich gatunków jak indie, synthpop, postpunk i ambient.

Na najnowszej EP-ce zespołu zatytułowanej  "Deep Snow", wydanej w marcu ubiegłego roku, słychać m. in. wpływy organicznej elektroniki Animal Collective, neo-soulowych brzmień w stylu TV On The Radio, eksperymentalnych aranżacji Menomomeny oraz zespołów takich jak Pavement i Modest Mouse.

Płyta została entuzjastycznie zrecenzowana przez najważniejsze portale zajmujące się muzyką niezależną. Koncert Microexpressions w Czwórce potwierdził, że krytycy się nie mylą.

Zapraszamy!

Zobacz więcej na temat: koncert Jelenia Góra POLSKA

Czytaj także

Happy Pills na żywo w "S4" - zobacz!

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2010 12:31
Zespół, powracający z doskonałym albumem "Retrosexual", wystąpił na żywo w Czwórce 25 września.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zobacz! - Stop Mi! na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2010 12:09
W audycji "S4 - studio polskich nagrań" zespół zagrał piosenki z debiutanckiego albumu "Metamatyka".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Janek Samołyk na żywo w Czwórce - zobacz!

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2010 11:22
W audycji "S4 - studio polskich nagrań" artysta zagrał piosenki z wydanego pod patronatem Czwórki debiutanckiego albumu "Wrocław".
rozwiń zwiń