"Kluboteka" wyjątkowo imprezowo

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2012 11:00
W Klubotece sety didżejskie zagrają: Stickorama i Nasty Drop. Posłuchajcie, co dla Was przygotowali!
Audio

Stickorama zaczynał swoją karierę didżejską w roku 1995, w jednym z pierwszym warszawskich klubów - Blue Velvet. Na początku grał hiphop, w krótkim jednak czasie skierował się w stronę muzyki połamanej, breakbitowej. Wraz z Perezem, Sesizem i Motylem założyli formację Dark Smile Crew i przez około 3 lata w tym składzie prowadzili w Radiostacji sobotnie nocne audycje drum'n'basowe.
Nasty Drop jest założonym w 2010 r. projektem dedykowanym scenicznej ekspresji i didżejskiemu kunsztowi. Charakterystyczne dla Nasty Drop jest prezentowanie jedynych w swoim rodzaju setów - bez względu na to czy są one grane z gramofonów, odtwarzaczy CD czy kontrolerów - które łączą w sobie drum'n'bass, dubstep, drumstep, glitch-hop oraz inne sążne gatunki.

Posłuchaj setów DJ-skich tych wykonawców w "Klubotece" w Czwórce. Nagranie wideo z tego wydarzenia dostępne będzie na naszej stronie już niebawem!

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA blue velvet
Czytaj także

DJ SET: Mike P

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2012 12:23
Należy do ścisłej czołówki polskich didżejów poruszających się w klimatach disco i deep house, a jego sety niezawodnie sprawdzają się na klubowych parkietach. W Czwórce zagrał Mike P.
rozwiń zwiń
Czytaj także

W audycji "BE4" grał dla Was Conradq

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2012 10:00
Conradq miksuje energetyczną mieszankę deep i tech-house'u.
rozwiń zwiń