Wakeboarding. Jak z kałuży zrobić akwen?

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2016 11:00
- Wakeskate, wakeboard, wakesurf to trzy najprężniej rozwijające się nurty w grupie sportów z deską - mówi Przemek Kuc - zawodnik, animator wakeboardingu w Polsce.
Audio
  • Wakeboarding - gdzie trenować, jaki sprzęt kupić, dokąd wybrać się na zawody? (Co Was Kręci/Czwórka)
Czy wakeboarding to sport dla każdego? O tym w Co Was kręci.
Czy wakeboarding to sport dla każdego? O tym w "Co Was kręci".Foto: Glow Images/East News

W Polsce wakeboarding cieszy się coraz większą popularnością. Widać to m.in. po liczbie nowopowstających spotów - nie tylko na jeziorach, ale też rzekach. - Na desce możemy pływać na potokach, progach wodnych. Generalnie w miejsca, o których nikt by nie pomyślał, że można zamontować tam wyciąg - opowiadają goście Czwórki i zdradzają, które konstrukcje hydrotechniczne pozwalają uzyskać najwięcej przyjemności w ślizganiu się na desce.

W audycji opowiadamy też o najciekawszych miejscówkach do uprawiania wakeboardingu w naszym kraju, a mistrz Polski Konrad Górski tłumaczy, jak wygląda jazda deskorolką po wodzie.

***

Tytuł audycji: "Co Was Kręci?"

Prowadzi: Hanna Dołęgowska

Goście: Przemek Kuc (zawodnik, animator wakeboardingu w Polsce), Konrad Górski (Mistrz Polski Wakeskate)

Data emisji: 29.05.2016

Godzina emisji: 11.00

kul/pj

Czytaj także

Artur Puzio o promowaniu życia na jednośladzie

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2016 17:20
Nie tylko sam walczy o najlepsze pozycje, ale wspiera też tych, którzy rozpoczynają przygodę z motocrossem. Z Arturem Puzio - Mistrzem Polski FMX - rozmawiamy o jego pasji i udziale w telewizyjnym talent show.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wspinaczka skałkowa - czas ruszyć w plener

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2016 12:01
- Choć wciąż w tej dyscyplinie musimy gonić kolegów zza granicy, wspinaczka przestała być już w Polsce sportem elitarnym. Nie ma różnicy, czy wybierzemy wspinanie, czy squasha - mówił w Czwórce Marek Kopciński z warszawskiej AWF.
rozwiń zwiń