X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kamila Kielar: w Górach Kaskadowych zaparło mi dech

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2018 12:50
Zimą na rowerze jeździła po Alasce, ganiała niedźwiedzie na Kamczatce, uczestniczyła w Bike Jamboree w Azji i podróżowała po Afryce śladami Kazimierza Nowaka. - Jak się wędruje przez pół roku i ma się bodźce w postaci pięknych widoków i wspaniałych ludzi, to to jest jak prawdziwe życie w miniaturze - opowiada Kamila Kielar.  
Audio
  • Kamila Kielar o podróżniczej pasji i samotnych wędrówkach przez świat (Co Was Kręci/Czwórka)
Góry Kaskadowe to pasmo górskie w Ameryce Północnej, wchodzące w skład Kordylierów. Najwyższymi szczytami pasma są Mount Rainier i Mount Shasta. Na zdjęciu: Mount Adams (3751 m n.p.m.) w stanie Washington
Góry Kaskadowe to pasmo górskie w Ameryce Północnej, wchodzące w skład Kordylierów. Najwyższymi szczytami pasma są Mount Rainier i Mount Shasta. Na zdjęciu: Mount Adams (3751 m n.p.m.) w stanie WashingtonFoto: Thye-Wee Gn/Shutterstock.com

Kamila Kielar Zachwycił mnie Waszyngton i niezwykle nierealnie wyglądające północne Góry Kaskadowe

Najnowszym dokonaniem gościa Czwórki było samotne przejście PCT, czyli Pacific Crest Trail - pieszy szlak w Stanach Zjednoczonych, który rozciąga się na długości 4265 kilometrów i łączy Meksyk z Kanadą. - Moja trasa była dłuższa, wynosiła 4700 kilometrów, bo robiłam dodatkowe szlaki i zdobywałam dodatkowe szczyty - wyjaśnia podróżniczka. - W drodze towarzyszyła mi euforia i pozytywne emocje, ale zdarzały się także niebezpieczne momenty, takie jak przekraczanie wyjątkowo w tym roku wezbranych rzek - dodaje.

Kamila Kielar opowiada też, jak wyglądał jej "normalny" dzień na szlaku, co miała w menu, dlaczego nie da się zdobyć świata "zerowym kosztem" i jak brzmi ósme przykazanie podróżnika.   

W audycji również Tomasz Badziński opowiada o bezpieczeństwie w Tatrach zimą, a Amerykanie Cody Webb i Colton Haaker podsumowują swoje starty w pierwszej rundzie MŚ SuperEnduro >>

***

Tytuł audycji: Co Was kręci?

Prowadzi: Hanna DołęgowskaMateusz Fusiarz

Data emisji: 16.12.2018

Godzina emisji: 11.07

kul/ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Tylko dla Orlic. O dziewczynach, które na motorach zdobywają świat

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2017 11:10
W ubiegłym roku przejechały Himalaje. Przed nimi Kirgistan. - Po latach pracy jako prawnik i kilometrach przejechanych w męskim gronie postanowiłam skrzyknąć dziewczyny i razem z nimi zdobywać świat - opowiada Ola Trzaskowska, organizatorka motocyklowych wypraw "Tylko dla Orlic".
rozwiń zwiń