X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tylko dla Orlic. O dziewczynach, które na motorach zdobywają świat

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2017 11:10
W ubiegłym roku przejechały Himalaje. Przed nimi Kirgistan. - Po latach pracy jako prawnik i kilometrach przejechanych w męskim gronie postanowiłam skrzyknąć dziewczyny i razem z nimi zdobywać świat - opowiada Ola Trzaskowska, organizatorka motocyklowych wypraw "Tylko dla Orlic".
Audio
  • "Tylko dla Orlic" - wszystko o wyprawach motocyklowych tylko dla kobiet (Co was kręci/Czwórka)
Ekipa Tylko dla Orlic w Himalajach
Ekipa "Tylko dla Orlic" w HimalajachFoto: Tylkodlaorlic.pl/Ola Trzaskowska

Olga Trzaskowska Liczę na to, że babskie grono dookoła wypraw motocyklowych będzie się powiększać. Prawda jest taka, że coraz więcej dziewczyn jeździ na motocyklach i coraz więcej planuje dalekie wyprawy

W trakcie pierwszej wyprawy dziewczyny przez miesiąc przejechały na klasycznych motocyklach Royal Enfield po himalajskich bezdrożach ponad 3000 km. - Może to dziwnie zabrzmi, ale Himalaje były kompromisem. Z jednej strony to fantastyczne i robiące wrażenie miejsce, z drugiej nie są wbrew pozorom za trudne - wyjaśnia gość Czwórki.

Uczestniczki wyprawy "Tylko dla Olric" pokonały trzy najwyższe dopuszczone do ruchu kołowego przełęcze świata, zmierzyły się z pustynnymi wydmami, musiały przejechać przez liczne strumienie. Kilka razy utknęły na trasie przez osuwiska ziemi i błota. O tym, co jeszcze wydarzyło się podczas tej wyprawy i jak wyglądała eskapada na Kubę, dowiesz się więcej, słuchając nagrania audycji. Ola Trzaskowska opowiada także o szczegółach planowanej podróży do Kirgistanu i zdradza jak zostać jedną z Orlic.


Ola Trzaskowska, Hanna Dołęgowska i Mateusz Fusiarz Ola Trzaskowska, Hanna Dołęgowska i Mateusz Fusiarz

***

Tytuł audycji: Co Was kręci?

Prowadzi: Hanna Dołęgowska, Mateusz Fusiarz

Gość: Ola Trzaskowska (Tylkodlaorlic.pl)

Data emisji: 9.07.2017

Godzina emisji: 11.07

kul/iwo

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Podróż życia - katamaranem po Amazonce

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2017 16:41
Bracia Dawid Andres i Hubert Kisiński dokonali niemal niemożliwego - w pół roku pokonali ponad 8 tys km. przez Andy, ale także Amazonką. Ich katamarany to rowery, osadzone na dwóch pływakach o długości 3 metrów. Tę niezwykłą podróż w książce "Przejechać Amazonkę" opisał Piotr Chmieliński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Laowai w wielkim mieście". Chiny jako całkiem inny świat

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2017 16:27
Książka "Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin" to prawdziwy "dziennik zdziwień" Aleksandry Świstow. - Choć wielokrotnie podróżowałam już bez planu, tym razem na początku pobytu w tym kraju po prostu nie rozumiałam połowy rzeczy, które dzieją się wokół mnie, wszystko było inne niż w Europie - wspominała autorka książki.
rozwiń zwiń