Rowerowy szał  w kinie – "Accomplice" i "Return to Earth"

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2020 14:39
Dwie superprodukcje dla miłośników rowerowych ewolucji. Projekcja filmów "Accomplice" i "Return to Earth" z udziałem najlepszych mistrzów downhillu już 21.10.2020 w sieci Multikino. Pokazy odbędą się pod patronatem Czwórki.  
Accomplice - rowerowy szał w kinie
Accomplice - rowerowy szał w kinieFoto: parisgore/mat. promocyjne

Accomplice, to film twórców największego hitu rowerowego ostatnich lat "UNREAL". Film wyreżyserowany został przez Jeremy’ego Granta, który stoi za kultowymi "North of Nightall" i "Where The Trail Ends".


Accomplice i Return to Earth
accomplice_cover120.jpg
Accomplice i Return to Earth

- Film jest zrobiony przez Teton Gravity Research - to niesamowita firma, robiąca najlepsze produkcje realizowane w górach. Zapewniają niesamowitą jakość, piękne zdjęcia, fantastyczne plenery oraz światowy top kolarstwa grawitacyjnego - mówi Szymon Mioduszewski, przedstawiciel dystrybutora. - Film dysponował olbrzymim, porównywalnym z hollywoodzkimi produkcjami budżetem.


Posłuchaj
11:45 _PR4_AAC_rowery_all_ 2020_10_11.mp3 Rowerowy szał w kinie – "Accomplice" i "Return to Earth". W audycji rozmawiamy o największym wydarzeniu rowerowym roku (Co Was Kręci/Czwórka)

Obok zapierających dech w piersiach krajobrazów, najlepszych na świecie gwiazd downhillu, najnowszych technologii realizacji, najbardziej skomplikowanych i niezwykłych ewolucji w filmie pojawiają się prywatne filmy zawodników.

- To jest wspaniała historia, gdzie widzimy ich początki. Pierwsze rowery otrzymane od rodziców, pierwsze wywrotki i pierwsze sukcesy. To rozczulające filmiki, które w zestawieniu z poziomem, jaki osiągnęli zawodnicy robią niesamowite wrażenie - opowiada gość Czwórki. - Widać zafascynowanie tym sportem. Naprawdę czuć, że jest to miłość, od samego początku - od pierwszego wejrzenia.

 

Źr. Teton/ Accomplice/official trailer

W filmie obok mężczyzn pokazane są ewolucje kobiet. - Mamy tutaj dwie dziewczyny Hannah Bergemann i Veronique Sandler. To co one wyprawiają na swoich rowerach, to naprawdę szacunek. Trzeba to zobaczyć na dużym ekranie - nie kryje podziwu Szymon Mioduszewski. - I naprawdę nie ustępują mężczyznom. To nie jest tak, że Brandon Semenuk, który się pojawia w filmie, jest kosmiczną klasą, a one ze swoimi umiejętnościami zostają zupełnie gdzieś w oddali. Dziewczyny naprawdę dają radę.

Czytaj także:

Wśród uznanych legend downhillu, jak wspomniany już Brandon Semenuk czy Graham Agassiz, pojawia się również plejada młodych zawodników. Jak obiecuje Szymon Mioduszewski, w filmie obejrzymy spektakularny pokaz najwyższych umiejętności. 

W ramach wydarzenia będzie również prezentowany wcześniejszy film Studia Anthill Films - "Return to Earth". - W tym trudnym czasie zapraszamy do kin i od razu chcemy zagwarantować, że będą zachowane wszystkie zasady bezpieczeństwa - zapewnia przedstawiciel dystrybutora.

***

Czwórka objęła patronatem pokazy filmu, na które zapraszamy 21.10 2020 do sal sieci Multikino w całej Polsce. Zaproszenia można będzie zdobyć na antenie Czwórki od 12.10.

 ***

Tytuł audycji: Co Was kręci?

Prowadzi: Hanna Dołęgowska

Gość: Szymon Mioduszewski (przedstawiciel dystrybutora 9th Plan)

Data emisji: 11.10.2020

Godzina emisji: 11.08

mat.pras./aw

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szymon Godziek: rower służy mi do przekraczania granic

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2018 14:48
Szymon Godziek specjalizuje się w najbardziej ekstremalnych odmianach kolarstwa górskiego. - Jazda na rowerze w takim wydaniu polega na tym, że przełamujemy granice i próbujemy być lepszym - opowiada sportowiec.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sound of Gravity. Nadchodzą gladiatorzy sportów akcji

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2019 16:12
Sound of Gravity to spektakularne pokazy sportów ekstremalnych w najlepszym, światowym wydaniu! Podczas wydarzeń, które odbędą się w Lublinie, Ustce i Rybniku, zaprezentują się gladiatorzy najbardziej widowiskowych dyscyplin sportów akcji!
rozwiń zwiń