Pozwól by partner mógł się za Tobą stęsknić

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2013 12:48
Zasada złotego środka zastosowana w związku na pewno pomoże wypracować kompromis. Co jednak w sytuacji, kiedy dla Ciebie normą jest kawa z przyjaciółkami raz na jakiś czas, a dla niego wypad z kumplami cztery razy w tygodniu?
Audio
  • Miłosz Brzeziński opowiada o tym dlaczego warto czasami dać partnerowi szansę, żeby się za nami stęsknił. Posłuchaj dlaczego

 - Nie może być tak, żeby człowiek, z którym żyjemy był dla nas całym światem. To nie jest dobre dla psychicznego komfortu - apeluje Miłosz Brzeziński. - Każdy z nas powinien mieć sprawy, nad którymi pochyla się w samotności. Posiadanie kawałka "strefy cienia" jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziło.
Kawa z przyjaciółmi, męski wypad do klubu, siłownia albo zajęcia zumby - to czynności, które pozwalają nam od siebie odpocząć i wpływają na zaostrzenie apetytu w związku. Ważne, żeby zachować równowagę między tym co robimy osobno, a co razem. I żeby ustalona norma dotyczyła obu stron: - Ciężko jest się tak dobrać w związku, żeby norma była taka sama - mówi gość "Poranka OnLine". - Ale kiedy mężczyzna dochodzi do wniosku, że dla komfortu psychicznego w ogóle nie powinien przebywać w domu, to już jest kiepsko. Dlatego tak ważna jest zasada złotego środka.  

Miłosz
Miłosz Brzeziński i Justyna Dżbik w "Poranku OnLine"

O czym rozmawiają kobiety i mężczyźni, kiedy spotykają się we własnym gronie? Dowiesz się słuchając rozmowy Justyny Dżbik z trenerem osobistym.
kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Feministki, czyli kto?

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2012 16:47
Marynarka, czy ministra - to ostatnie pomysły na określanie stanowisk kobiet w "męskich" zawodach. Czy na tym właśnie polega feminizm?
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Rzucanie naczyniami nie jest dobrym sposobem rozładowania stresu"

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2012 10:25
– Ludzi, którym na czymś zależy, denerwuje wiele rzeczy – tłumaczy w "Poranku OnLine" mówi psycholog, trener osobisty Miłosz Brzeziński. – To oznacza, że mają jakąś koncepcję świata i próbują do niej dążyć.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy między kobietą, a mężczyzną może być... tylko przyjaźń?

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2013 10:00
– Kasia jest złośliwa i bezpośrednia, a po przeczytaniu jednej z moich książek powiedziała mi, że ja też taki jestem – mówi Miłosz Brzeziński, psycholog i trener osobisty, o Katarzynie Miller. – Postanowiliśmy więc razem napisać książkę, która nie jest landrynkowa.
rozwiń zwiń