Nowe strony w sieci. Dla fanów horrorów i "Gry o Tron"

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2019 18:20
- Bloody-disgusting.com to obrzydliwa strona. Znajdziemy na niej wszystko to, co straszne, ohydne w serialach i filmach z gatunku horror - opowiada Dominika Klimek.
Audio
  • Nowe strony w sieci poleca Dominika Klimek (Czat Czwórki/Czwórka)
Czy krwiożercze lalki i mordercze pszczoły mogą być dobrym tłem dla pierwszej randki? Nasz gość udowadnia, że tak (zdj. ilustracyjne)
Czy krwiożercze lalki i mordercze pszczoły mogą być dobrym tłem dla pierwszej randki? Nasz gość udowadnia, że tak (zdj. ilustracyjne) Foto: Pixabay/Desertrose7/dom. publiczna

Czytaj także
gra o tron hbo 1200.jpg
Serialowa wiosna. Jak zakończy się "Gra o Tron"?

W serwisie znajdziemy także informacje dotyczące obsady, daty urodzin bohaterów filmów i aktorów, recenzje oraz podcasty. To nie jedyna propozycja dla fanów filmów. Autorka cyklu "Nowe strony w sieci" opowiada też miejscu, do którego powinni zajrzeć fani "Gry od Tron" i to przed rozpoczęciem ostatniego sezonu kultowego serialu.

***

Tytuł audycji: Czat Czwórki

Prowadzi: Piotr Firan

Materiał przygotowała: Dominika Klimek

Data emisji: 29.03.2019

Godzina emisji: 16.35

kul/bch

Czytaj także

Nowe strony w sieci. Mądry magazyn dla dziewczyn i czworonożne słodziaki

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2019 18:50
- Gdybym miała 10 lat mniej ten magazyn by mnie absolutnie zachwycił, dziś po prostu bardzo mi się podoba - opowiada autorka cyklu "Nowe strony w sieci". - "Shine" nie ma nic wspólnego z prasą plotkarską i jest przeznaczony dla dziewcząt powyżej 13. roku życia.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Twój komputer cię śledzi". Czy w internecie można być anonimowym?

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2019 19:09
Według różnych badań od 11 do 16 proc. polskich firm przyznaje, że stosuje rozwiązania, które mają na celu śledzenie użytkowników, m.in. ich lokalizacji, na tej podstawie uzyskiwane są informacje m.in. o naszym miejscu zamieszkania i zatrudnienia. Wiele danych firmom przekazują o sobie sami internauci, i często robią to nieświadomie.
rozwiń zwiń