Sara Kordowska - tworzy nową muzykę i poszukuje Nieprzeciętnych 2020

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2020 12:05
Sara Kordowska doświadczenie wokalne zdobywała m.in. u boku takich artystów jak: Paulina Przybysz, Mieczysław Szcześniak, czy Katarzyna Wilk. Po płycie "Wszystko i nic" wydanej z Czwórką, właśnie pisze numery na nowy krążek. Zasiada także w kapitule plebiscytu "Nieprzeciętni 2020".
Audio
Sara Korowska
Sara KorowskaFoto: Ania Powałowska/mat. pras.

NIEPRZECIETNI 1200.jpg
Nieprzeciętni 2020 - zobacz serwis specjalny >>>

Wokalistka tłumaczyła w Czwórce, czym jest dla niej nieprzeciętność, i jakich ludzi poszukuje, jako członek kapituły Plebiscytu. - Osób, które mimo swoich niezwykłych dokonań, nieprzeciętnych działań, ciekawych pasji - niezależnie od dziedziny, w jakiej się poruszają - wciąż nie są doceniane. Chodzi o to, by dać im szansę wyjść na światło dzienne - tłumaczyła Sara Kordowska. - Jestem bardzo ciekawa zgłoszeń, chciałabym, by ten wyjątkowy Ktoś mnie zaskoczył i bym nie umiała go zaszufladkować.

ZOBACZ TAKŻE Nieprzeciętni 2020 - zgłoś się >>>


sara kordowska 1200 koncert.jpg
Finał "Wydaj płytę z Będzie Głośno" i zwycięstwo Sary Kordowskiej

Materiał na wydaną z Czwórką w październiku 2019 roku "Wszystko i nic" powstał jeszcze przed jej 18. urodzinami. W nagraniach udział wzięli producenci: Faded Dollars, Klarenz, SiwySiwek oraz smthng i dunnno. Akcję wsparli m.in. Muniek StaszczykBaranovskiBovskaMery Spolsky oraz ATARI WU – czyli połowa duetu xxanaxx. Płyta powstała we współpracy z Agencją Muzyczną Polskiego Radia.

Aktualnie Sara Kordowska czas wykorzystuje m.in. na to, by pisać nowe utwory. - Staram się to robić, ale staram się także wypocząć. Czasu jest bardzo dużo, więc można go dobrze wykorzystać - mówiła wokalistka w rozmowie z Damianem Sikorskim. Jak tłumaczyła, w planach ma przygotowanie albumu koncepcyjnego. - To byłoby fajne, chcemy trzymać się jednej wizji i pomysłu. Wraz z zespołem mamy już parę utworów, które są spójne stylistycznie. To będzie ciekawa propozycja - mówiła Sara Kordowska. - Chcę też pokazać, że potrafię zdecydować się na jedną drogę i konsekwentnie nią podążać.

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Gość: Sara Kordowska

Data emisji: 20.03.2020

Godzina emisji: 18.05

kd/kul

Czytaj także

Adam Wolski o 30-leciu Golden Life: nowe płyty i mnóstwo koncertów

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2017 10:00
Golden Life powstali w 1987 roku, a ich płytowy debiut miał miejsce już cztery lata później. Do dziś elektroniczna muzyka tej grupy przypada do gustu publiczności i cieszy się uznaniem dziennikarzy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kasia Lins z płytą "Moja wina". Ten krążek jest "bardziej" niż poprzednie

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2020 15:22
Kasia Lins zapowiada nowy album "Moja wina", następcę świetnie przyjętego debiutu "Wiersz ostatni" z 2018 roku. Już teraz można posłuchać pierwszego singla "Rób tak dalej". 
rozwiń zwiń