Koncert na bis. JMS BAND znów w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2021 06:30
Reggae z rockiem i energetycznym ska to znak rozpoznawczy grupy JMS Band. Przypominamy koncert zespołu, który odbył się w Czwórce w 2019 roku.
Damian Sikorski i zespół JMS Band
Damian Sikorski i zespół JMS BandFoto: Rafał Wilk

Zespół JMS (Jah Motorcycles Squad) Band powstał w styczniu 2014 roku w Radomiu. Grupę tworzy dziewięć osób. W grudniu 2016 roku muzycy zarejestrowali debiutancki materiał (SP) w postaci trzech utworów: "Babilon runie", "Pułapki Babilonu" oraz "Rozkładasz ręce", do którego to w styczniu 2017 roku powstał pierwszy teledysk.

Posłuchaj
18:59 [CZWORKA]Będzie głośno 12 kwiecień 2019 jms band.mp3 JMS Band - słoneczne reggae z Radomia (Będzie głośno!/Czwórka)

 

JMS Band w Czwórce - GALERIA ZDJĘĆ >>>

Mateusz Kulik/JMS Band LIVE @ Czwórka

Grupa bardzo mocno związana jest z motocyklistami i klubami, które tworzą, stąd kolejnym występem zespołu na dużej scenie było zaprezentowanie się w 2016 roku na ogólnopolskim zlocie motocyklistów "Gryf Party" nad Jeziorem Zegrzyńskim. Zespół koncertował także na znanych i cenionych festiwalach Reggae w Polsce: Reggae na Piaskach w Ostrowie Wielkopolskim oraz Reggaenwalde Festival w Darłowie. Utwór "Milicja" zespołu JMS BAND znalazł się na pierwszej składance audycji "Będzie głośno!" Koncert odbył się 12 kwietnia 2019 roku.

Czwórka Reggae Contest live Ostróda Reggae Festival 2019 / Positive Music Promotion

***

Na retransmisję koncertu JMS Band, który odbył się w Czwórce w 2019 roku, zaprosiliśmy w piątek (26.03), po godz. 19.05. Audycję "Będzie głośno!" poprowadził Damian Sikorski.

pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka reggae Alternatywa

Czytaj także

Dub Pistols z nowym krążkiem "Addict". "Muzyka z pozytywną energią"

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2020 22:01
Światło dzienne właśnie ujrzał kolejny album od Dub Pistols, zatytułowany "Addict". Na krążku znajdziemy jedenaście kawałków, pełnych pozytywnych emocji. Ale nie tylko. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dubska powracają z krążkiem "BDG Roots Rockers"

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2021 22:01
Zespół Dubska opowiadał w Czwórce o swojej najnowszej płycie zatytułowanej "BDG Roots Rockers", ale także muzycznej filozofii i planach. - Jesteśmy z ginącego plemienia, ale wciąż istniejemy - mówili Dymitr Czabański i Artur Małecki z grupy Dubska.
rozwiń zwiń