Lampky znów zagrali w Czwórce! POSŁUCHAJ

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2021 10:30
- Wafelki "Koukou Roukou", Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w 1998 roku i "Drużyna A" to my! - mówią o sobie członkowie zespołu Lampky, który zagrał w Czwórce w 2020 roku.  
Zespół Lampky
Zespół LampkyFoto: Czwórka/Ola Jasińska

Koncert odbył się z okazji premiery płyty radiowej Czwórki - "Będzie głośno! Vol.2". Na krążku znalazł się utwór zespołu Lampky - "Dym, dym".


Posłuchaj
28:16 czwórka będzie głośno 16.04.2021 retransmisja koncertu lampky.mp3 Koncert zespołu Lampky w Czwórce (Będzie głośno/Czwórka)

 

Grupę Lampky tworzy czterech muzyków, których połączyła wspólna pasja do tworzenia, grania i dzielenia się muzyką z innymi. Jak przyznają artyści. - Na scenie częstujemy słuchaczy solidną mieszanką rocka i popu z lat 90. - opowiadają muzycy. I udowodnili to na scenie Czwórki. Retransmisja tego koncertu odbyła się w "Będzie głośno" 16 kwietnia 2021. 

Zobacz także:

W pierwszej godzinie audycji Damian Sikorski rozmawiał z zespołem Hai, czyli młodą alternatywą z Lublina. Muzyka oscyluje wokół alternatywy z domieszkami rocka, psychodelii, jazzu i post-rocka. Jesienią ukazał się ich wydany własnym sumptem, debiutancki album "Dzwoń po nadzór".

hai - Dzwoń po nadzór (official video) / hai

***

Audycja: "Będzie głośno!"

Prowadzący: Damian Sikorski

kul

Czytaj także

Kwiat Jabłoni: w nowych piosenkach spełniamy swoje marzenia

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2020 19:50
"Mogło być nic", a będzie płyta. Nowy krążek duetu Kwiat Jabłoni ukaże się dokładnie dwa lata po premierze debiutanckiej płyty - 5 lutego 2021 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pola Chobot i Adam Baran: nowe piosenki to owoce pandemii

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2021 17:00
Dwa różne charaktery i jeden dziki organizm muzyczny, czyli duet w składzie Pola Chobot i Paweł Baran, szykują się do wydania nowego minialbumu. - Nie lubimy, kiedy piosenki za długo leżą w szufladzie. Nauczeni doświadczeniem od razu dzielimy się nimi ze słuchaczami - tłumaczą muzycy. 
rozwiń zwiń