W pop-upie Czwórki też Będzie głośno! [SŁUCHAJ TERAZ]

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2024 10:36
Trzygodzinne specjalne wydanie "Będzie Głośno"! Studio Czwórki przejmują artyści, którzy znaleźli się w zestawieniu listy przebojów audycji, a zespoły z pierwszej dziesiątki notowania wykonają swoje kompozycje NA ŻYWO! w wersji unplugged. 
W Czwórkowym studiu zagości wielu młodych artystów.
W Czwórkowym studiu zagości wielu młodych artystów. Foto: Krzysztof Świeżak/Polskie Radio

W majówkę, nieustająco, promujemy młodych artystów. To aż trzy godziny najlepszej polskiej, młodej muzyki. A wyboru artystów dokonali głosujący na listę przebojów Będzie głośno!


W naszym studiu będzie się działo - od 15.00 do 18.00 3 maja przejmują je artyści, którzy znaleźli się w zestawieniu listy przebojów audycji. Dowiemy się, na kogo nasi słuchacze oddali najwięcej głosów w kwietniu, a zespoły z pierwszej dziesiątki notowania wykonają swoje kompozycje NA ŻYWO! w wersji unplugged.

Lista przebojów Będzie Głośno! zamieszczona jest na stronie internetowej Czwórki. Słuchacze mogą oddawać głosy na zespół, który przypadnie im do gustu, a przede wszystkim codziennie mają dostęp do playlisty z młodymi artystami. Utwory te są emitowane podczas audycji, co jest niezwykłe, biorąc pod uwagę fakt, jak trudno jest młodym muzykom przebić się w rozgłośniach radiowych ze swoją twórczością.

Sprawdź też:

***

"Będzie głośno!" to audycja, w której młodzi muzycy mają głos! Jest to program, który umożliwia nieznanym muzykom bezpośredni kontakt z radiem, a poprzez audycję pod tytułem "Będzie głośno!" i listę przebojów dociera do słuchaczy. Aby znaleźć się w audycji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie radiowej Czwórki. Zespoły, które zgłaszają się do programu, zapraszane są do audycji na żywo, mają okazję zaprezentować się słuchaczom zarówno w rozmowie, jak i minikoncercie akustycznym. 


Spotkania z artystami, którzy mają już na koncie sukcesy sceniczne i wydawnicze, to nieodłączna część audycji "Będzie głośno!". Do udziału w programie zapraszani są uznani muzycy, by podzielili się swoimi doświadczeniami, podpowiedzieli debiutantom jak odnaleźć się w przemyśle muzycznym i na co zwrócić uwagę, budując swoją karierę muzyczną.

Zobacz także:

Koncerty w studiu Czwórki – transmitowane na żywo, zagrane 100% live z pełną techniką, profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem i publicznością są szansą zaprezentowania swojej twórczości szerszej publiczności. Koncerty są udostępniane na stronie Czwórki oraz w mediach społecznościowych.

Możliwość wydania debiutanckiej płyty. Radiowa Czwórka co roku organizuje konkurs dla młodych muzyków mających gotowy materiał na płytę zatytułowany "Wydaj płytę z Będzie głośno!". Chętni mogą się zgłaszać za pośrednictwem specjalnego formularza na stronie czworka.online. Ich utwory są emitowane w audycjach Będzie głośno!

***

Na majówkowe "Będzie głośno!" w piątek (3.05) o 15.00 zaprasza Damian Sikorski

pj/wmkor

Czytaj także

Next Fest 2024. Relacja z największego festiwalu showcase'owego w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2024 18:15
Za nami już druga edycja Next Fest Music Showcase & Conference. To jedna z najważniejszych imprez prezentujących polską muzykę - od debiutantów po gwiazdy. Zapraszamy do wysłuchania specjalnego wydania audycji prosto z Poznania. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Filip Wolski: z gitarą wiążesz się na całe życie

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2024 09:44
Gitara przeżywa kolejną młodość, sprzedaż instrumentu bije rekordy. W Czwórce gitarzysta Filip Wolski poleca, by po nią sięgnąć, ale ostrzega też, że z gitarą człowiek się wiąże na całe życie. 
rozwiń zwiń