"Grać, grać i grać". Najlepszy sposób na sukces?

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2016 08:15
Taką strategię mają muzycy z zespołu "Projekt Miejski", goście najbliższej odsłony "Będzie Głośno!". Czy zaaprobuje ją Przemek Puk?
W Będzie Głośno młodzi muzycy i doświadczone wygi opowiadają o swoich doświadczeniach w branży muzycznej
W "Będzie Głośno!" młodzi muzycy i doświadczone wygi opowiadają o swoich doświadczeniach w branży muzycznejFoto: pixabay.com/Unsplash

"Projekt Miejski" to nie tylko grupa przyjaciół, którzy grają na warszawskim Gocławiu, ale także muzycy, którym nieobce są różne gatunki - od klasyki, przez jazz, rock i reggae aż po hip-hop. Jak w tym melanżu odnajdują harmonię, gdzie jeszcze szukają własnego brzmienia i jakie mają plany na przyszłość? Miedzy innymi o tym opowiedzą już w najbliższym, piątkowym "Będzie Głośno!".

W drugiej godzinie zaś, w Czwórkowym studiu pojawi się Przemek Puk - producent, kompozytor, realizator oraz wokalista, autor i współautor wielu piosenek, które można usłyszeć każdego dnia w największych polskich rozgłośniach radiowych. Porozmawiamy z nim nie tylko o własnych doświadczeniach, ale także o młodych artystach próbujących się odnaleźć w branży muzycznej.

***

Na "Będzie głośno!" zapraszamy w piątek (7.10) w godz. 18.05-20.00. Audycję poprowadzi Damian Sikorski.

jsz/pj

 

Czytaj także

Muzyczne eksperymenty Karlli i Landszaftu

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2016 13:14
Mówią, że w muzyce Karoliny czyli Karlli słychać Skandynawię. Natomiast Landszaft poszukuje pięknych brzmień między gatunkami.
rozwiń zwiń
Czytaj także

City Of Mirrors. Połączyła ich nie tylko Warszawa

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2016 15:54
W tym pięcioosobowym składzie każdy tak naprawdę słucha czegoś innego, jednak na przekór temu udało im się znaleźć wspólny idiom oparty na mocnym, energetycznym graniu. Czy City of Mirrors namieszają na polskim rynku muzycznym?
rozwiń zwiń