City Of Mirrors. Połączyła ich nie tylko Warszawa

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2016 15:54
W tym pięcioosobowym składzie każdy tak naprawdę słucha czegoś innego, jednak na przekór temu udało im się znaleźć wspólny idiom oparty na mocnym, energetycznym graniu. Czy City of Mirrors namieszają na polskim rynku muzycznym?
Audio
  • City of Mirrors - niebawem może być o nich głośno (Artystyczny Wybieg/Czwórka)
  • Oficyna Peryferia - książki wydawane ręcznie, tradycyjnymi introligatorskimi metodami (Artystyczny Wybieg/Czwórka)
City of Mirrors grają mocnego i energicznego rocka. Wkrótce ukaże się ich pierwszy krążek
City of Mirrors grają mocnego i energicznego rocka. Wkrótce ukaże się ich pierwszy krążekFoto: City of Mirrors/mat. prasowy/www.cityofmirrors.pl

Dwa lata temu wydali debiutancką EP-kę natomiast teraz przygotowują się do wypuszczenia pierwszego krążka długogrającego. - City of Mirrors to przede wszystkim dużo ciężkiej pracy. Każda próba pokazania siebie publicznie związana jest także z ostrą krytyką. Najważniejsze jednak, że kochamy to co robimy i robimy to z pasją - przekonuje Carolin Mrugała, frontmenka zespołu, której wokal, zasiadający w jury programu "Must Be The Music" Elżbieta Zapendowska i Adam Sztaba opisywali jako "zmysłowy, z wyjątkową kontrolą głosu".

Od samego początku City of Mirrors stawia na komunikację z fanami - debiutancką EP-kę zostawiali w różnych miejscach w Warszawie, na przykład na Uniwersytecie i Krakowskim Przedmieściu, w ten sposób zapraszając do jej wysłuchania: "Znalazłeś płytę, mamy nadzieję, że Ci się spodoba". Z muzykami City of Mirrors rozmawialiśmy nie tylko o sposobach docierania do publiczności, ale także o trudnościach, jakie na swojej drodze spotykają młode, energiczne zespoły z jasną wizją siebie. Jak brzmi ich ostre, rockowe granie? Przekonajcie się z nagrania "Artystycznego Wybiegu".

W audycji zajrzeliśmy także na próbę City of Mirrors, a wcześniej spotkaliśmy się z przedstawicielami wydawnictwa Oficyna Peryferia, które oprócz tego, że produkuje piękne książki - ręcznie, tradycyjnymi introligatorskimi metodami - organizuje też warsztaty w niedużych galeriach i pracowniach.

***

Tytuł audycji: "Artystyczny Wybieg"

Prowadzące: Katarzyna Cygler i Michał Piwowarek

Materiał: Justyna Tylczyńska

Goście: Carolin Mrugała oraz Maciej Kwaśniak z City of Mirrors

Data emisji: 25.09.2016

Godzina emisji: 13.07

jsz/m

Czytaj także

Zespół AvA. Z planu serialu na rockową scenę

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2016 13:15
Grają rocka, marzą o szybkich autach, dzielili scenę z zespołami Lady Pank, Perfect, Golden Life i Vavamuffin, a niedawno wydali płytę. Poznajcie zespół AvA.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Muzyczne eksperymenty Karlli i Landszaftu

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2016 13:14
Mówią, że w muzyce Karoliny czyli Karlli słychać Skandynawię. Natomiast Landszaft poszukuje pięknych brzmień między gatunkami.
rozwiń zwiń