Jakie dźwięki budzą Huberta Urbańskiego?

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2017 15:50
Gościem czwartkowego "Pierwsze Słyszę" tuż po 8.00 będzie człowiek mediów Hubert Urbański - aktor, dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny.
Hubert Urbański
Hubert UrbańskiFoto: PAP/StrefaGwiazd/Stach Leszczyński
Sprawdź też:
urbański 1200.jpg
Hubert Urbański radzi, jak znaleźć się na ściance

Na co dzień w jednym z telewizyjnych teleturniejów Hubert Urbański zadaje pytania za bardzo wysokie stawki. W Czwórce o poranku zaprezentuje swoje ulubione utwory, które wprawiają go w dobry humor i pozwalają mu się rozbudzić.

Wcześniej w "Pierwsze słyszę", po 7.00, zaprezentujemy zestawienie z Times Higher Education, w którym pięćdziesięciu laureatów Nagrody Nobla przedstawia opinie na temat tego, co obecnie jest największym zagrożeniem dla ludzkości. A w pierwszej godzinie audycji sprawdzimy, co oznacza słówko "stream" oraz przypomnimy sobie grę retro: "Starcraft".

***

Na "Pierwsze słyszę" w czwartek (14.09) w godzinach od 6.05 do 9.00 zaprasza Mateusz Tomaszuk.

jsz/jp

Czytaj także

Paweł Swiernalis. Wymagający jak język polski

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2017 16:12
-Jakiś czas temu zdałem sobie sprawę, że nasz język jest przepiękny. Jest wybredny i ciężko go okiełznać, jednak jeśli się uda to efekty mogą być piorunujące - mówił w "Artystycznym wybiegu" muzyk, twórca piosenek i elegancki nihilista.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paula & Karol: nabraliśmy nowego oddechu

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2017 14:23
- Zespołowo gramy więcej i trochę w innym składzie. Dołączył do nas ponownie Igor Nikiforow, nasz pierwszy perkusista - mówiła Paula w Czwórkowej "Niedzielnej sesji". - Zmieniły się nasze próby. Igor każe nam ćwiczyć - żartował Karol.  
rozwiń zwiń