X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Warszawski Festiwal Młodzieży - 14 dzielnic, warsztaty, debaty, kursy

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2018 13:59
- Warszawski Festiwal Młodzieży jest przede wszystkim skierowany do młodzieży, czyli osób w wieku 13-26 lat - mówi Marcin Markiewicz, organizator imprezy. - To festiwal młodych, ale wiek tu nie gra roli - dodaje. 
Audio
  • Edyta Ołdak i Marcin Markiewicz Stowarzyszenie "Z Siedzibą w Warszawie" opowiadają o festiwalu (Pierwsze słyszę/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay

- Przygotowaliśmy wydarzenia, na których można zdobyć doświadczenia z zakresu samorządności, przygotowania regulaminu samorządu czy z zakresu inicjatywy lokalnej - mówi Edyta Ołdak ze Stowarzyszenie "Z Siedzibą w Warszawie". - Jeśli czujecie, że macie potencjał, chcecie zmieniać miasto, zrobić coś dla miasta to w Centrum Kreatywności Targowa na pewno znajdziecie coś dla siebie - dodaje. 

"Z Siedzibą w Warszawie" chce zachęcić młodzież do korzystania z mechanizmów i narzędzi, które już w Warszawie istnieją, a dzięki którym można zmieniać świat wokół siebie. 

Goście Kamila Jasieńskiego zapraszają również na warsztaty rozwijające umiejętności i zainteresowania, a także na wyjątkowe kino czy przegląd sztuk plastycznych. Z jakimi instytucjami współpracują twórcy festiwalu? Gdzie będą gościły festiwalowe wydarzenia? Czym jest debata oksfordzka, jak się jej nauczyć i wziąć w niej udział? O tym w nagraniu z audycji. 

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Goście: Edyta Ołdak i Marcin Markiewicz (Stowarzyszenie "Z Siedzibą w Warszawie")

Data emisji: 4.10.2018

Godzina emisji: 8.37

pj/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

UW dla Powiśla. Języków ucz się właśnie tam

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2018 10:46
- Uniwersytet Warszawski planuje rozwijać się na Powiślu, już dziś mieści się tam wiele wydziałów - mówi Magdalena Pacholczyk, liderka projektu "Wspólny język Powiśla". - Zmienia się też myślenie o współdziałaniu z lokalną społecznością, mieszkańcami. Stąd inicjatywa "Projekt Powiśle" - dodaje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Órsynuf. Portret nieznany mieszkańców pewnej dzielnicy

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2018 10:50
W dużym skrócie można powiedzieć, że Mirosław Kilijańczyk chodzi po ursynowskich mieszkaniach i robi ludziom zdjęcia. - Namawiam ludzi by pozowali mi do fotografii w miejscach, w których żyją - przyznaje autor projektu "Órsynuf". 
rozwiń zwiń