Warm Up To Date - Białystok w pigułce

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2019 14:30
Festiwal Up To Date ma już 10 lat i z tej okazji rusza w Polskę. - Próbujemy swoich sił w nowej formule eksportowej i w ostatni kwietniowy weekend zapraszamy do Wrocławia na Warm Up To Date - zapowiada Jędrzej Dondziło, didżej i współorganizator białostockiego festiwalu.
Audio
  • Jędrzej Dondziło o ekspansji Up To Date na cały kraj (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Up To Date Festival
Up To Date FestivalFoto: mat. promocyjne/Krzysztof Karpiński

Czytaj także
Syny100_NIOM_fot.JakubKnera9 1200.JPG
Up To Date 2019. Wiemy, kto wystąpi we Wrocławiu

Warm Up To Date to zupełnie nowa, całodobowa, eksportowa formuła z instalacjami nawiązującymi do dziesiątych urodzin festiwalu. - Wrocławska odsłona będzie mieć część nocną i część dzienną, której w Białymstoku akurat nie mamy - wyjaśnia gość Czwórki. - Zagości ona na wyspie Tamka, gdzie przez cały dzień grać będzie Komitet Obrony Disco. Wystawimy mnóstwo instalacji artystycznych specjalnie przygotowanych i premierowo prezentowanych - dodaje.

Czytaj także
up to date 2019 1 ogłoszenie 810.jpg
Up To Date Festival 2019: nie dwa, lecz cztery dni

W nocy, na znanych z festiwalu Up To Date scenach wystąpi doborowe grono artystów. Kto pojawi się we Wrocławiu i dlaczego organizatorzy imprezy przyjmą każdą liczbę dywanów? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Gość: Jędrzej Dondziło (DJ Dtekk, współorganizator Up To Date w Białymstoku)

Data emisji: 24.04.2019

Godzina emisji: 8.30

kul/kd

Czytaj także

Up To Date Festival: zdeptacie sobie podeszwy!

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2017 12:40
8 i 9 września w Białymstoku odbędzie się Up To Date Festival. - Szukamy ciekawych zjawisk w muzyce elektronicznej i nieoczywistym rapie. Pokazujemy to, co jest świeże, fajne i nowe, ale pamiętamy też o legendach, które nadal potrafią nas zaskoczyć - opowiada Jędrzej Dondziło.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Undadasea: nie próbujemy się wstrzelić na siłę

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2018 10:00
- Nasza muzyka to 100 proc. hip-hopu i 100 proc. elektroniki. Robimy, co chcemy, od społeczeństwa inni. Jesteśmy wypadkową imprezki i fajnie spędzonego czasu - mówią członkowie Undadasea.
rozwiń zwiń