Pablopavo i Ludziki zagrali z okazji Roku Rzeki Wisły

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2017 21:30
W ramach drugiej odsłony plenerowego cyklu zorganizowanego przez Czwórkę z okazji Roku Rzeki Wisły - w Cudzie nad Wisłą w Warszawie wystąpili Pablopavo i Ludziki. Zapraszamy do wysłuchania koncertu.
Audio
  • Koncert Pablopavo i Ludzików w Cudzie nad Wisłą w warszawie (Od ujścia do źródła/Czwórka)
Koncert Pablopavo i Ludzików na scenie Cudu nad Wisłą w Warszawie
Koncert Pablopavo i Ludzików na scenie Cudu nad Wisłą w WarszawieFoto: Czwórka/Michał Piwowarek

Pablopavo (Paweł Sołtys) to muzyk i jeden z wokalistów warszawskiej grupy Vavamuffin, który od kilku lat nagrywa także solo. Jako wokalista i gitarzysta współtworzył zespoły: Sadubę, Zjednoczenie Sound System, Magarę i wreszcie Vavamuffin. Od 2009 roku nagrywa pod szyldem Pablopavo i Ludziki. W marcu ukazał się nowy, siódmy album formacji, zatytułowany "Ladinola".

 ***

"Od Ujścia do Źródła" to letni cykl audycji i koncertów plenerowych Czwórki organizowany z okazji Roku Rzeki Wisły. Celem inicjatywy jest promocja naturalnego i turystycznego obszaru Królowej Polskich Rzek oraz miast wykorzystujących jej dziedzictwo. W ramach akcji "Od Ujścia do Źródła" stacja odwiedzi jeszcze Kraków (14.08. - Forum Przestrzenie). Projekt jest współfinansowany przez Filmotekę Narodową – Instytut Audiowizualny (FINA).

Zobacz więcej Koncerty w Czwórce <<<

mat. pras./kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA Pablopavo

Czytaj także

Pablopavo. "Deyna na głowie, Dylan na sercu"

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2016 13:50
- Na biografię daję sobie jeszcze czas, wywiad-rzeka mnie nie interesował, zgodziłem się na "Dym", bo czegoś takiego jeszcze u nas nie było - opowiada Pablopavo.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pablopavo: piszę piosenki z kryminałem w tle

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2016 11:58
I to właśnie przekonało producentów "Paktu", aby zamówić u niego piosenkę "Nie wiesz nic", otwierającą drugi sezon serialu. W "Stacji Kultura" Pablopavo zdradza, jak nad nią pracował oraz czy jest serialowym maniakiem.
rozwiń zwiń