Najbardziej demoniczne dzieci kina

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2012 13:50
Straszyć każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej - wiedzą o tym zwłaszcza twórcy filmów zaliczanych gatunkowo do horrorów. A dzieci potrafią przerazić...
Audio

 

 Śledząc losy bohaterów horrorów, niejednokrotnie odczuwaliśmy dreszczyk, lub prawdziwy dreszcz emocji! Z czasem spragniony wrażeń widz, bał się coraz rzadziej i rzadziej. I wtedy twórcy wpadli na pomysł wprowadzenia do filmowych historii demonicznych dzieci - małych osóbek, których nigdy nie podejrzewalibyśmy o sianie grozy i zamętu. Zamysł scenarzystów i producentów okazał się strzałem w dziesiątkę, bo do dnia dzisiejszego na świat przyszła dość spora ich gromadka; demoniczne dzieci, krwiożercze niemowlaki, duchy chłopców czy opętane dziewczynki...

Przy okazji premiery filmu  "Musimy porozmawiać o Kevinie" przypomnimy  demonicznych, małoletnich bohaterów, już nie tylko filmów grozy, ale też niewinnych, familijnych produkcji.

 

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Bogusi Marszalik i Huberta Augustyniaka z krytykiem filmowym Błażejem Hrapkowiczem.

Zobacz więcej na temat: Czwórka dzieci
Czytaj także

Płyta tygodnia: "40 surfers waiting for the wave" OSZIBARACK

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2012 15:15
Jest to dojrzały, bardzo emocjonalny i energetyczny zapis, wolny od trendów i mód. "40 surfers..." to hipnotyczne, namiętne melodie i bezkompromisowa, plemienna, wręcz atawistyczna transowość.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zespół Miasto wystąpił w "Ministerstwie Dźwięku". Zobaczcie wideo

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2012 17:50
Koncert zrealizowany został w ramach projektu "Promocji młodej polskiej muzyki", realizowanego przy współpracy z Narodowym Instytutem Audiowizualnym.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Styczniowe nowości video

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2012 12:40
"Pelican" The Maccabees to pierwszy singiel, który zapowiada nową płytę Brytyjczyków - "Given To The Wild"
rozwiń zwiń