X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polka daje Masajom lepszą przyszłość

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2013 08:47
Odwiedzi nas niezwykła dziewczyna. Magda Poros mieszka w Bydgoszczy, jest informatykiem, a jej pasją jest Afryka i Masajowie. Będąc tam zapoczątkowała akcję wspierającą edukację dzieci w południowej Kenii.
Szkoła w Tanzanii
Szkoła w TanzaniiFoto: Wikipedia/CC/Noel Feans

Magda Poros stworzyła Komitet "Mogę się uczyć", który opłaca 49 dzieciom czesne i wyżywienie w szkole.

- Ta pasja, mój codzienny kontakt z ziemią Masajów sprawia, że w każdym momencie żyję pełnią życia, uśmiecham się, bo wiem, że z całych sił robię coś co kocham. Mimo że nie jest łatwo, wierzę, że wszystko jest możliwe! - mówi Magda.
Akcja "Mogę się uczyć" pomaga masajskim dzieciom w dostępie do edukacji. Komitet "Mogę się uczyć" powstał dzięki wierze, że każdy może zmieniać świat.
W audycji "Na cztery ręce" sprawdzimy też na czym polega działanie platformy dzialasz.pl, która pomaga w rozpoczęciu działań pomocowych tym, którzy chcą np. pomóc w edukacji dzieciom i młodzieży w Polsce. Stąd dowiemy się co zrobić, gdzie się udać, jak zacząć działania, jak zorganizować wolontariat w szkole, koleżeńską pomoc w nauce. Maja Selan opowie o wolontariacie europejskim, a tuż przed 1.00 zapraszamy na reportaż Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej pt. "Afryka, nasza miłość".
Zapraszamy do słuchania audycji "Na cztery ręce" we wtorek, 25 czerwca, od 23.00 do 1.00.

Zobacz więcej na temat: Afryka Czwórka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Anna Kobus-Olej i trzy żywioły podróżników

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2013 14:00
– Podróżować może każdy. Jeśli ma się marzenia, to nic nas nie ogranicza – mówi w Czwówce Anna Kobus-Olej, podróżniczka i autorka wielu nagradzanych książek. – możemy być gdzie chcemy i żyć tam w taki sposób, w jaki chcemy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kenia, Kongo - wyprawa tam nie jest tania, ale... warto

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2013 11:10
Środkowa Afryka to kierunek niezbyt często oblegany przez turystów i mało promowany przez biura podróży. Tymczasem okazuje się, że wysiłek, związany z organizacją takiej wyprawy jest naprawdę opłacalny. Bo w Kenii, czy Kongo jest naprawdę pięknie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Adam Leszczyński: Europejczycy nie rozumieją Afrykanów

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2013 13:44
Książka Adama Leszczyńskiego "Zbawcy mórz" powstała z fascynacji. Autor przytaczanymi historiami próbuje rozprawić się ze stereotypem dotyczącym Afrykanów.
rozwiń zwiń