Drewniane, kręcone i dwubiegowe. Jakie schody będą pasowały do naszego wnętrza?

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2018 14:29
To element domu, który często znajduje się w centrum uwagi mieszkańców oraz gości. Warto, aby wybór był przemyślany. O schodach porozmawiamy z Agnieszką Buczkowską-Korlińską architektem.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay/stocksnap

Przez trzy godziny będą też z nami gołębie. Jest ich mnóstwo, wszędzie załatwiają swoje potrzeby i wszystko niszczą. Zapominamy o tym, że gołębie pełniły dawniej bardzo ważne funkcje - roznosiły listy. Ten ptak preferuje duże miasta i starą zabudowę. W niewielkich miasteczkach jest praktycznie niespotykany. Jak przystało na mieszkańca miasta, nie wybiera drzew na miejsce zbudowania gniazda. Najczęściej decyduje się na to, by wybudować je w lub przy budynkach mieszkalnych.

***

Na "Najlepszy dzień tygodnia" - w piątek (19.01) w godz. 6.00-9.00 - zapraszają Kamila Dębczak i Kuba Marcinowicz.

ac/kd

Czytaj także

Drugie życie rzeczy. Które meble warto przerobić?

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2017 14:00
- Wszystkie meble mogą mieć drugie życie, ale nie wszystkie na nie zasługują - przekonywał w wakacyjnej audycji "Najlepszy dzień tygodnia" Artur Indyka, autor programu "Meblokreacje".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Do It Yourself po polsku. Jak zostać majsterkowiczem?

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2017 10:15
- Majsterkujemy z pomalowanymi paznokciami, starając się być w tym wszystkim kobiece. Poza tym, co robimy na co dzień, mamy też inne zajawki: oglądamy seriale i gadamy o typowo babskich sprawach - mówiła Barbara Sowa, współautorka książki "Majsterki".
rozwiń zwiń