12"/h. Jurek Przeździecki jako Epi Centrum

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2021 20:00
Tym razem gościem DJ-a Berta był producent muzyki elektronicznej i artysta współprowadzący "Wieczór Rezydentów - Jerzy Przeździecki.
Jurek Przeździecki na Czwartej Scenie Czwórki na festiwalu Up To date w Białymstoku
Jurek Przeździecki na Czwartej Scenie Czwórki na festiwalu Up To date w BiałymstokuFoto: Czwórka

12 cali na godzinę: SETY DIDŻEJSKIE W CZWÓRCE >>>


Posłuchaj
an on bast C&C bookings 1200.jpg
Taneczne improwizacje od An On Bast

Jako Epi Centrum Jurek Przeździecki koncertuje na całym świecie. W maju ukazała się najnowsza EP-ka artysty - "Divine Intervension". Artysta współtworzył też projekty takie jak Bigwigs i Zenglodon, a jego utwory znalazły się na składankach dla takich wytworni jak: Digital Structures, Horns And Hoofs, Headstick Recordings, Spiral Trax International, Freeze (Magazine), Neurobiotic Records, Natraj Temple, MIDIJUM Records, Plastik Park Records, Zenon Records, Aeon Records, Hadshot Haheiza, Pagoda Records, Digital Psionics, Crotus Records, Fabularecords, Mechanical Dragon Records, Cold Groove Records.

Posłuchaj
55:20 2021_08_17 19_04_31_PR4_12_cali_na_godzine.mp3 Epi Centrum act. Set Jurka Przeździeckiego (12 cali na godzinę/Czwórka)

 

Zobacz:

Posłuchaj
jacek sienkiewicz ula kaczyńska 1200.JPG
Jacek Sienkiewicz: jestem odporny na trendy

Jako młody chłopiec Jurek Przeździecki uczył się gry na pianinie, ale z własnej inicjatywy przerwał edukację i przez wiele lat nie miał z muzyką nic wspólnego. Mniej więcej w roku 1990 poznał twórczość artystów z kręgów industrialnych oraz new beat. Od tego czasu zaczął żywo interesować się współczesnym brzmieniem, co w konsekwencji spowodowało potrzebę i chęć tworzenia własnych brzmień. 

Epi Centrum - Exponential Density (Trapez 236) / TrapezUTube

***

Tytuł audycji: 12"/h

Gość: Jurek Przeździecki 

Data emisji: 17.08.2021

Godzina: 19.05

Gospodarzem audycji jest Norbert "Bert" Borzym.

kul/mat. prasowe

Czytaj także

Kraftwerk "Die Mensch-Maschine" - płyta, którą trzeba znać

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2021 13:23
Siódmy i chyba najważniejszy album zespołu Kraftwerk pt. "Die Mensch-Maschine" światło dzienne ujrzał w 1979 roku. To na nim ukazał się legendarny numer "Das Model".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Bass Astral z krążkiem "Techno do miłości". "To będzie płyta o uczuciach"

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2021 13:04
Kuba Tracz, czyli Bass Astral zapowiada swój solowy album zatytułowany "Techno do miłości". - Oczywiście, że tematem przewodnim tej płyty będzie miłość. I to we wszystkich swoich aspektach - podkreślał muzyk. 
rozwiń zwiń