Daria Ładocha: gotuję, bo mam apetyt na życie

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2018 09:50
15 lat temu nie przypuszczała, że będzie gotować. Ani że zostanie kulinarną gwiazdą. - Studiowałam dziennikarstwo, prowadziłam agencję reklamową, niby nie byłam nieszczęśliwa, ale czułam, że to nie jest moje miejsce - wspomina Daria Ładocha. 
Audio
  • Daria Ładocha o kulinarnym show-biznesie, wakacjach, które odmieniły jej życie i króliku bez oka, który strzeże tajemnic (Nieprzeciętne rozmowy/Czwórka)
Daria Ładocha i Michał Misiorek
Daria Ładocha i Michał MisiorekFoto: Czwórka

Gość Czwórki - oprócz tego, że jest miłośniczką zdrowego zywienia - kocha podróże. Jedna z nich odmieniła jej życie. - Magiczna 30., wakacje w Tajlandii. Padłam przed Buddą w okularach słonecznych i poczułam, że muszę coś zrobić. Nie od razu wiedziałam, że będzie to gotowanie. To przyszło z czasem, dzięki mojej córce Laurce - opowiada. 

Daria Ładocha Skupiłam się na tym, żeby zbierać to, co dobre. Doceniam każdą rzecz, która do mnie przychodzi i nigdy nie mówię nigdy

Daria Ładocha mówi także o tym, jak smakuje sukces, a także o tym, czy warto być oryginalnym i jaką cenę się za to płaci. Wspomina "królika bez oka, który strzeże tajemnic" i pobyt w Tajlandii, podczas którego pracowała jako pomoc kuchenna.

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzą: Michał Misiorek

Gość: Daria Ładocha (miłośniczka zdrowego żywienia i trenerka kulinarna)

Data emisji: 25.03.2018

kul/pg

Czytaj także

Agnieszka Cegielska: życiem rządzą pozytywne przypadki

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2018 14:07
- Nigdy nie marzyłam o pracy w telewizji, a zostałam tam zatrudniona. W życiu wierzę w przypadki, ale te dobre, które przekładają się na późniejsze sukcesy. Każdą porażkę zaś odbieram jako lekcję, one też muszą się nam przydarzać - mówiła w Czwórce dziennikarka i prezenterka Agnieszka Cegielska.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Karolina Pisarek: każda zmiana nie musi wyjść na lepsze, ale wychodzi na dobre

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2018 11:00
- Zawsze wykorzystywałam dawane mi szanse i nie brałam się za rzeczy, które są mało wartościowe - opowiada Karolina Pisarek jedną z największych gwiazd młodego pokolenia modelek.  
rozwiń zwiń