Karolina Pisarek: każda zmiana nie musi wyjść na lepsze, ale wychodzi na dobre

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2018 11:00
- Zawsze wykorzystywałam dawane mi szanse i nie brałam się za rzeczy, które są mało wartościowe - opowiada Karolina Pisarek jedną z największych gwiazd młodego pokolenia modelek.  
Audio
  • Karolina Pisarek o tym, jak odnieść sukces w modelingu (Nieprzeciętne rozmowy/Czwórka)
Karolina Pisarek w Czwórce
Karolina Pisarek w CzwórceFoto: Czwórka

Karolina Pisarek Praca połączona z hobby to mój sposób na sukces

Gość Czwórki ma 20 lat, na koncie sesje zdjęciowe dla prestiżowych magazynów modowych, zaś na Instagramie ponad pół miliona followersów. Ma też marzenie, które być może już wkrótce uda jej się zrealizować. - Przy okazji mojej ostatniej wizyty w Stanach Zjednoczonych skorzystałam z lekcji aktorstwa w Los Angeles, wkrótce znów wyjeżdżam za ocean i to na dłużej, więc jeśli pojawiłoby się jakieś filmowe wyzwanie, nie powiem nie - śmieje się modelka.


Czytaj także
katarzyna sowinska 1200.jpg
Katarzyna Sowińska: jest we mnie ogromny głód życia

Karolina Pisarek opowiada o swoich pierwszych doświadczeniach w branży modowej, o kulisach tego świata, blaskach i cieniach zawodu modelki, a także o tym, jak poradzić sobie z sukcesem w tak młodym wieku. Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzą:  Michał Misiorek

Gość: Karolina Pisarek (modelka)

Data emisji: 11.03.2018

Godzina emisji: 9.30

kul

Czytaj także

"Kanony kobiecego piękna" - debata Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2016 12:53
W środę 16 listopada w warszawskim klubie Niebo odbyła się specjalna debata Czwórki poświęcona kanonom kobiecego piękna. Razem z naszymi ekspertami i publicznością rozważaliśmy, w jakim kierunku dążą współczesne trendy piękna przede wszystkim wśród kobiet, ale także u mężczyzn.
rozwiń zwiń

Czytaj także

70-lecie marki Dior. "Hołd dla kobiecej delikatności"

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2017 14:30
- Wystawa w Musée des Arts décoratifs to okazja, żeby zobaczyć jak na przestrzeni 70 lat, przy zmieniających się trendach i kreatorach, dom mody Dior pozostał wierny własnemu DNA - opowiada Urszula Wiszowata, redaktor portalu "Fashionbiznes.pl".
rozwiń zwiń