Katarzyna Sowińska: jest we mnie ogromny głód życia

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2018 15:37
- Od dziecka miałam wiele zainteresowań. Zaczęło się od muzyki, potem moją ogromną pasją stały się konie. Do Paryża wyjechałam w wieku 19 lat, ponieważ bardzo szybko chciałam się usamodzielnić - mówiła aktorka Katarzyna Sowińska.
Audio
  • Katarzyna Sowińska o realizacji swoich zawodowych pasji (Nieprzeciętne rozmowy/Czwórka)
Katarzyna Sowińska
Katarzyna SowińskaFoto: czwórka

Katarzyna Sowińska Ostanie dwadzieścia lat mojej pracy to były niezwykłe lata poszukania samej siebie, swoich pasji i tego, co tak naprawdę w życiu mnie interesuje

- Modeling rzucał mnie po różnych zakątkach świata. Dzięki niemu w bardzo krótkim czasie nauczyłam się języka angielskiego. Po sześciu latach podróży od Paryża po Nowy Jork, Meksyk i kraje Azji wróciłam do Polski, bo postanowiłam, że przyszedł czas na coś innego. Zaczęłam studia, potem pracę w mediach - opowiadała w studiu Czwórki.

- Chciałabym powiedzieć, że zawsze byłam pewna wyborów jakie podejmowałam, ale tak nie było. Do wszystkich decyzji musiałam dorosnąć. Życie i sytuacje, w których się znajdowałam, weryfikowały czego tak naprawdę chcę i ukształtowały to, kim dzisiaj jestem - mówiła artystka.

Katarzyna Sowińska Los Angeles dało mi wolność. Możliwość pracy nad sobą i akceptacji tego, kim jestem

Gościem Michała Misiorka była aktorka, prezenterka telewizyjna i... lektorka Katarzyna Sowińska. W studiu Czwórki opowiadała o swoim pobycie w Los Angeles, nauce w szkole aktorskiej i modelingowej przeszłości. Mówiła także o nowych projektach filmowych i muzycznych, nad którymi pracuje i dlaczego po kilkuletnim pobycie w Stanach postanowiła wrócić do Polski. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy. 

Daria Widawska 1200.jpg
Daria Widawska: moje ciało należy do mnie po godzinach pracy

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzą:  Michał Misiorek

Gość: Katarzyna Sowińska (aktorka, prezenterka telewizyjna, lektorka)

Data emisji: 28.01.2018

Godzina emisji: 9.30

ac/bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Rafał Zawierucha - aktor z dziennikarskim zacięciem

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2017 16:15
W rozmowie z Katarzyną Cygler i Michałem Piwowarkiem artysta mówił, czym dla niego jest aktorstwo, jak czerpie z przeprowadzanych z twórcami rozmów oraz, czy w karierze pomaga mu szczęście. - Jeszcze w szkole miałem go dużo. Na Akademię Teatralną w Warszawie dostałem się za trzecim razem i dzięki temu miałem wspaniałych pedagogów - wspominał Rafał Zawierucha. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Prus: nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2017 12:54
Anna Prus znana jest m.in. z takich filmów jak "Wojna polsko-ruska", "Wojna męsko-żeńska", "7 minut" czy serialu "Pitbull". Dziś pracuje na planie "Dywizjonu 303" w reżyserii Wiesława Saniewskiego i Denisa Delicia, karierę robi także poza Polską, m.in. w Rosji. Przed nią praca na planie produkcji amerykańskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Filip Bobek o istocie aktorstwa, okresach buntu i drodze do dorosłości

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2018 16:28
- Zaliczyłem w karierze całą masę zakrętów. Aktorstwo to zawód artystyczny, który nie jest łatwy. Czasem pracy jest bardzo dużo, czasem mniej. Trzeba zawsze starać się znaleźć równowagę w tym wszystkim - tłumaczył w Czwórce aktor Filip Bobek. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Daria Widawska: moje ciało należy do mnie po godzinach pracy

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2018 11:40
- Lubię  scenariusze, które stawiają przede mną wyzwania. Lubię rolę, które muszę wycisnąć z trzewi. Dla każdej postaci coś w sobie zmieniam - opowiada Daria Widawska.
rozwiń zwiń