Agnieszka Kaczorowska: w tańcu nie chciałam być Bożenką, tylko Agnieszką

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2018 11:36
- Każda droga do sukcesu, osiągnięcia celu jest pełna przeszkód. To nie jest tak, że zawsze jest z górki, że życie jest usłane różami - mówi Agnieszka Kaczorowska. - Jeśli ktoś jest zaangażowany na 100 procent, to zawsze pojawią się momenty zwątpienia - dodaje. 
Audio
  • Agnieszka Kaczorowska o swoich pasjach, tańcu i aktorstwie, marzeniach i zawiści, a także o biznesie (Nieprzeciętne rozmowy/Czwórka)
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka KaczorowskaFoto: Magdalena Żelazowska/Czwórka

Agnieszka Kaczorowska, aktorka i tancerka, od zawsze uwielbiała marzyć. Jako dziecko: o wymarzonym pokoju, jako tancerka: o sukcesach. Dziś jest tancerką, aktorką, prowadzi własny biznes. Ale wszystko to zaczęło się od przypadku, jak sama przyznaje.  - Spodobały mi się zajęcia taneczne jeszcze w przedszkolu. Potem ktoś zaproponował bym poszła dalej, bardziej profesjonalnie. Zaciągnęłam tam moją mamę i z czasem taniec stał się moją pasją - opowiada w Czwórce. - Pasja zrodziła się wraz z turniejami, pierwsza nagroda, jakieś tam pierwsze zwycięstwo. Aż w pewnym momencie złoty medal na Mistrzostwach Świata - wspomina. 

Czytaj także:
magdalena lamparska 1200.jpg
Magdalena Lamparska: siedząc w domu, nie złapie się okazji

Agnieszce do działania sił dostarczała miłość do tańca i wsparcie rodziny. Dzięki temu od zawsze radzi sobie z zazdrością, zawiścią, niesprawiedliwymi ocenami. Te negatywne uczucia pojawiły się wraz z rosnącą sławą Agnieszki Kaczorowskiej, jej rolą w serialu "Klan". Jak udowadniała swoją siłę i profesjonalizm? Jak się czuła, gdy nie dostała się do szkoły teatralnej? I jakie zasady rządzą w świecie biznesu, którego stała się uczestniczką? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzą: Michał Misiorek

Gość: Agnieszka Kaczorowska (aktorka, tancerka)

Data emisji: 20.05.2018

Godz. emisji: 9.30

pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Agnieszka Cegielska: życiem rządzą pozytywne przypadki

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2018 14:07
- Nigdy nie marzyłam o pracy w telewizji, a zostałam tam zatrudniona. W życiu wierzę w przypadki, ale te dobre, które przekładają się na późniejsze sukcesy. Każdą porażkę zaś odbieram jako lekcję, one też muszą się nam przydarzać - mówiła w Czwórce dziennikarka i prezenterka Agnieszka Cegielska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Karolina Pisarek: każda zmiana nie musi wyjść na lepsze, ale wychodzi na dobre

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2018 11:00
- Zawsze wykorzystywałam dawane mi szanse i nie brałam się za rzeczy, które są mało wartościowe - opowiada Karolina Pisarek jedną z największych gwiazd młodego pokolenia modelek.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natalia Szroeder: boję się słowa artystka

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2018 10:10
- Przygodę z muzyką zaczynałam w zespole folklorystycznym, który założył mój dziadek. Nie mówiłam, nie chodziłam, trudno mi powiedzieć, kiedy po raz pierwszy wdrapałam się na scenę - śmieje się wokalistka Natalia Szroeder.   
rozwiń zwiń