Jakimi grami powitamy początek Nowego Roku?

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2020 16:00
Przed nami kolejny rok ciekawych premier i zmagań e-sportowych. Udało Wam się już stanąć na nogi po Sylwestrze i zastanawiacie się co robić w ciągu najbliższych dni? Świetnie się składa, ponieważ mam dla Was najciekawsze premiery stycznia.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Gorodenkoff/Shutterstock.com

Zaslepki_czworka_GAMING_F.jpg
ZOBACZ WIĘCEJ "Strefa gamingu" w Czwórce >>>

9 stycznia. Monster Hunter World: Iceborne to dodatek do bardzo ciepło przyjętego Monster Hunter World. Naszym zadaniem jako łowców potworów jest polowanie na coraz to bardziej niebezpieczne gatunki. Chociaż akcja podstawowej wersji gry zmuszała nas do biegania po tropikalnych regionach, to dodatek zabierze nas na śnieżne tereny. Jeśli do tej pory dobrze bawicie się jako łowcy, moim zdaniem warto przedłużyć sobie zabawę za pomocą Iceborne’a.

16 stycznia. Goat of Duty. Wplatam ten tytuł w zestawienie bardziej jako żart, ale nie mogłem przejść obok niego obojętnie. Wcielamy się w tytułową kozę i niczym w klasycznych shooterach rywalizujemy z innymi graczami w potyczkach sieciowych. Nie byłoby to nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że mechanika rozgrywki ma w sobie wszystkie najważniejsze czynniki klasycznych strzelanek. Grałeś w Quake’a lub Unreal Tournament, ale po drodze przewinął się Symulator Kozy? Proszę bardzo. Goat of War jest dla Ciebie.

ZOBACZ TAKŻE Remaster i remake - kultowe tytuły w nowym wersjach >>>

17 stycznia. Dragon Ball Z: Kakarot to atrakcja dla wszystkich miłośników tego uniwersum. Dzięki najnowszej produkcji Cyberconnect2 będziemy mogli raz jeszcze prześledzić losy Goku, brać udział w emocjonujących starciach, a także - jak zapewniają twórcy - uzyskać odpowiedź na trudne pytania związane z głównym bohaterem. Wszystko utrzymane w trójwymiarowej grafice i stylistyce anime.

24 stycznia. Dziś takich gier już się nie robi, ale kiedyś były rozchwytywane przez graczy. Commandos 2: HD Remaster to odświeżona wersja kultowej gry strategicznej. Naszym celem jest poprowadzenie oddziału żołnierzy i wypełnienie celów misji postawionych przez dowództwo. Ta gra naprawdę zmusza nas do myślenia, a unikatowe zdolności każdego z naszych wojaków najlepiej sprawdzają się w połączeniu z kompanami. Warto.

Łukasz "JeffreJ" Chmiel ​

 

 

Czytaj także

Gears of War 5. Pierwsze recenzje z wysokimi ocenami

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2019 13:53
Pamiętam kiedy pierwszy raz zagrałem w "Gears of War". Byłem wtedy początkującym graczem, a sam tytuł zrobił na mnie niezwykłe wrażenie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Remaster i remake. Kultowe tytuły w nowych wersjach

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2019 14:00
Czy wydawanie takich wersji gier jest zabiegiem, który ma na celu łatwy zarobek dla twórców, czy rzeczywiście jest to ukłon w kierunku fanów?
rozwiń zwiń