Sunsara i tajemnice dźwięków. Progresywne, głębokie brzmienie

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2023 12:30
Sunsara to twórczyni progresywnego i głębokiego brzmienia w klimacie organic i afro house. W "Nocy Rezydentów" zdradzi tajemnice swojej muzyki. 
Sunsara zagra w Czwórce
Sunsara zagra w CzwórceFoto: materiały prasowe

Pod pseudonimem Sunsara kryje się Mila Glückspilz, utalentowana kobieta z Warszawy. Artystyczna dusza. Gra, tworzy, maluje, a przede wszystkim ma niesamowity dar tworzenia magicznej aury, pieszcząc zmysły kojącym brzmieniem ciepłej muzyki orientalnej.

Jej dusza melomana, doprowadziła ją na warszawską scenę klubową w 2019 roku. Od tamtego czasu rozwija się jako DJ-ka oraz producentka.

Pierwsze kroki stawiała w rytmie 135 bpm grając różne odmiany techno, ale ograniczenie tempa do 108 w żaden sposób nie wpłynęło na energię, którą dzieli się z publicznością.

Mila doskonale odnajduje się w gatunku house, a w szczególności w tych "słonecznych" odmianach.
Jej występy są nasycone pasją i wypełniają serce mocą dobrych wibracji.

Od 2021 związana z Nobu (Warszawa), od 2023 z restauracją PaTaThai (Warszawa) oraz White Marlin (Gdańsk/Sopot). Współpracuje ze skrzypaczką Eweliną Krupą, tworząc magiczne występy w rytmie deep organic.

W sierpniu wystąpiła w klubie Niebo (Warszawa) supportując zespół Klangphonics i opowiadając piękną muzyczną historię w klimacie melodic techno/electronic. Pokazując tym samym, że muzyka niejedno ma imię, a to, co się liczy, to dobra energia. Dołącz do jej muzycznej przestrzeni, poznaj artystkę w "Nocy rezydentów"

***

Audycja "Noc Rezydentów" poświęcona jest sztuce didżejowania. Prowadzący co tydzień zaprasza czołowych przedstawicieli polskiej sceny klubowej. Rozmawiają o muzyce, technice i polskich klubach.

Zobacz też:

DJ Bert, czyli Norbert Borzym - dziennikarz muzyczny, producent i remikser. Znany niegdyś z projektu Boogie Mafia. Pod szyldem Holiday 80 wydał dwie winylowe EP-ki dla amerykańskiej wytwórni Whiskey Disco. Obecnie związany z wytwórnią The Very Polish Cut Outs. Bert jest też współautorem kompilacji Echo Wielkiej Płyty, na której znalazła się polska elektronika z lat 80. W programie polecamy też sety DJ-skie, które można usłyszeć na żywo na antenie Czwórki.

***

Na audycję "Noc Rezydentów" w środę (08.11) o godzinie 22.00 zaprasza Norbert Borzym

mat.pras./pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA elektronika
Czytaj także

DJ Bert: branża muzyczna wspiera Ukrainę

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2022 13:57
- Dochody z koncertów przeznaczane są w całości na pomoc dla uchodźców z Ukrainy, a z drugiej strony - mamy całą listę artystów, którzy odwołują występy w Rosji. W branży muzycznej dzieje się bardzo wiele, by wesprzeć Ukrainę - mówił Norbert "Bert" Borzym.
rozwiń zwiń