Rasmentalism "na ripicie". Retransmisja z Up To Date Festival

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2020 08:00
W sobotnie popołudnie przypomnieliśmy kolejny koncert z tegorocznej odsłony Up To Date. Tym razem był to Rasmentalism z najnowszym albumem "Geniusz".
Up To Date Festival 2020
Up To Date Festival 2020Foto: Radek Kamiński

Sprawdź także
rasmentalism 1200.jpg
"Geniusz" Rasmentalism. O szukaniu pilota do siebie

Tegoroczna odsłona Up To Date Festival miała formułę hybrydową, co oznacza, że odbyła się zarówno online, jak i w kilku lokalizacjach stolicy Podlasia. Tam też - po raz kolejny - na Stadionie Miejskim stanęła Czwarta Scena Czwórki, na której wystąpiło dziesięciu artystów, przedstawicieli najciekawszych trendów polskiej muzyki, w tym m.in. prowadzący autorskie audycje w Czwórce DJ Bert i DJ Harper oraz Bennelux, Święty Bass, Beluga Stone, Dalekie, Tropical Soldiers in Paradise, Tonfa, Prykson Fisk oraz Rasmentalism.

Posłuchaj:


W każdą sobotę niemal do końca listopada Czwórka zaprasza na retransmisje tych koncertów. 24 października, w kolejnym odcinku "UTDF Replay" powrócimy do koncertu Rasmentalism, czyli duetu Arkadiusza "Rasa" Sitarza i Kamila "Menta" Kraszewskiego, którzy wydali w tym roku świetnie przyjęty album "Geniusz", a na Czwartej Scenie Czwórki zagrali wyjątkowy koncert podsumowujący niemal dziesięciolecie funkcjonowania grupy.


Rasmentalism Rasmentalism

***

Na audycję "UTDF Raplay" zapraszamy w sobotę (24.10) po godz. 18.05. Program poprowadzi Piotr Truszkowski.

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka hip-hop

Czytaj także

Wojtek Sokół o Wydałem: chcę wydawać historie, w których pulsują słowa i rytm miasta

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2020 15:40
- Od jakieś czasu myślałem o tym, żeby wydawać literaturę i albumy. Ale to, co mnie ostatecznie przekonało, to fragment "Baśki", powieści Wojtka Friedmanna, który przeczytałem i którą to właśnie wydałem - opowiada Wojtek Sokół. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sebastian Fabijański: rapu słuchałem, ale nigdy nie tańczyłem

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2020 16:10
- W rapie nie ma miejsca na żadną kreację. Tak przynajmniej to widzę. Każdy fałsz jest wyczuwalny, a mnie interesuje wysyłanie tylko prawdziwych komunikatów - mówi Sebastian Fabijański, aktor, który zadebiutował w tym roku płytą "Prymityw". 
rozwiń zwiń