Nowe Technologie

Rozmowy wideo między Skype, Facebookiem i Google Talk

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2012 00:00
Dzięki rozwiązaniu Polycom będzie możliwe prowadzenie wspólnych spotkań wideo niezależnie od platformy. Użytkownicy Skype, Facebooka, Google Talk połączą się za pomocą jednego kliknięcia.
Rozmowy wideo między Skype, Facebookiem i Google Talk
Foto: Glow Images/East News

 

Skype, Facebook i Google Talk są tylko jednymi z wielu systemów B2C do czatu wideo z którymi RealPresence Polycom CloudAxis umożliwi połączenie.  RealPresence CloudAXIS to pakiet oprogramowania, który działa na platformie Polycom RealPresence w prywatnych chmurach korporacyjnych lub chmurach publicznych i zapewnia powszechny dostęp do współpracy wideo klasy korporacyjnej dowolnym firmom (B2B) lub konsumentom (B2C) z najwyższą jakością, niezawodnością i bezpieczeństwem.

 

RealPresence CloudAXIS

 

Pakiet RealPresence CloudAXIS to doskonała propozycja dla partnerów Polycom i dostawców usług, którzy chcą zapewnić klientom więcej korzyści i zyskać nowe źródła przychodów, oferując nie samo „wideo jako usługę” (Video-as-a-Service, VaaS), ale „współpracę wideo jako usługę” (Video Collaboration-as-a-Service, VCaaS) poprzez dodanie takich funkcji, jak rejestrowanie, transmisja strumieniowa, konferencje wideo oraz narzędzia do współpracy (na przykład tablica interaktywana). Pakiet RealPresence CloudAXIS zapewnia też dodatkowe korzyści dużym przedsiębiorstwom z platformą RealPresence, które teraz mogą tworzyć prywatne chmury korporacyjne do współpracy wideo B2B i B2C.

 


  • Pakiet RealPresence CloudAXIS składa się z globalnego katalogu, mechanizmu wykrywania obecności, klienta internetowego (obsługującego przeglądarki zgodne z HTML5) oraz elastycznego brokera zasobów, który dynamicznie przydziela kluczowe zasoby, takie jak przepustowość, bazy danych, sesje i media, aby zoptymalizować wrażenia użytkowników. Pakiet RealPresence CloudAXIS to rozszerzenie platformy RealPresence, które zapewnia skalowalność, bezpieczeństwo i niezawodność klasy operatorskiej.

 

 

Zobacz więcej na temat: b2b Facebook firma google
Czytaj także

Nowa umowa w telekonferencjach

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2012 00:00
Grupa Kapitałowa LOTOS wybrała rozwiązania wideokonferencyjne Realpresence firmy Polycom. Celem wdrożenia jest efektywne skomunikowanie ze sobą biur grupy zatrudniających 5 tysięcy pracowników oraz zwiększenie  produktywności dzięki współpracy wideo (video collaboration).
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wideo nowej generacji

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2012 00:00
Coraz więcej przedsiębiorstw chce korzystać z wideo jako usługi (VaaS) w modelu chmury prywatnej, publicznej i hybrydowej. Firmy Polycom i IBM Research w ramach nowej inicjatywy będą badać i rozwijać technologie, które wykorzystają platformę Polycom RealPresence oraz chmurowy przekaz wideo w czasie rzeczywistym.
rozwiń zwiń