X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
b2b

UOKiK chroni seniorów: będą listy nieuczciwych firm

900 tys. złotych – taką karę wymierzył Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów dwóm firmom sprzedaży bezpośredniej: Eco-Vital i Mat-Medic. Firmy wprowadzały klientów błąd i pod pozorem pokazów kulinarnych czy badań medycznych oferowały garnki, urządzenia paramedyczne i inne „niezwykłe akcesoria”, nie informując klientów o przysługujących im prawach.
Zobacz więcej na temat:  b2b emerytura NBP senior sprzedaż UOKiK

Platforma B2B Online: narzędzia zakupowe dla administracji

Jednostki administracyjne, podobnie jak firmy prowadzą swój system zaopatrzenia - realizują zakupy wewnętrzne, które są niezbędne do funkcjonowania: artykuły biurowe, urządzenia, akcesoria komputerowe i materiały eksploatacyjne, pomoce dydaktyczne, książki i podręczniki czy chemia gospodarcza . Zakupom tym towarzyszą  specjalne procedury, które pochłaniają mnóstwo czasu i pieniędzy. Procedury te angażują wiele osób, a nie zawsze udaje się wybrać najatrakcyjniejsza ofertę.
Zobacz więcej na temat:  b2b firma innowacyjna gospodarka pieniądze