X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Drukarki dla medycyny

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2012 06:45
Oki wprowadza do sprzedaży linię efektywnych kosztowo drukarek LED z wbudowanymi rozwiązaniami DICOM – stworzonych do obrazowania medycznego. Urządzenia są przeznaczone także do pracy w biurze.
Drukarki dla medycyny
Foto: Glow Images/East News

 

DICOM to podstawowy, międzynarodowy standard dla obsługi, przechowywania, druku i transmisji obrazowania medycznego oraz powiązanych z tym informacji. Serwer druku DICOM jest w pełni wbudowany w nowe drukarkach A3 i A4 firmy Oki, dlatego nie trzeba wymieniać oprogramowania, ani zaopatrywać się w dodatkowy sprzęt.

Instytucje medyczne nie muszą już dłużej polegać na kosztownym druku oferowanym przez specjalistyczne urządzenia. Medyczne obrazy takie jak zdjęcia rentgenowskie, medycyna nuklearna, rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa i ultradźwięki mogą być drukowane na wielu urządzeniach w wysokiej jakości kolorze, do celów innych niż diagnostyczne, na przykład do zabrania przez pacjenta, lub konsultacji. Drukarki DICOM są oparte na szerokiej gamie wielokrotnie nagradzanych drukarek firmy Oki i produktów zapewniających klientom oszczędność czasu, pieniędzy i cennej powierzchni.

Małe firmy w służbie zdrowia

  • Firma Oki wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie w dziedzinie technologii odwzorowania obrazu, aby projektować, rozwijać i produkować nową linię urządzeń przeznaczonych dla rynku służby zdrowia. Firma Oki razem z partnerami handlowymi będzie współpracować z głównymi dostawcami sprzętu medycznego aby dostarczyć wyjątkowych rozwiązań dla ich największych klientów ze służby zdrowia. Firma Oki Europe zamierza również poszerzyć swoją obecność w innych obszarach tego kluczowego rynku, docierając do szpitali, klinik, dentystów i przychodni weterynaryjnych.
  • Nowa linia urządzeń DICOM zawiera cztery produkty: C610 DM i C711 DM to drukarki A4, natomiast C831 DM i C910 DM oferują również możliwość druku formatu A3. Każdy z tych produktów posiada wbudowany serwer druku DICOM i oferuje wydruk zarówno w kolorze jak i monochromatyczny.
  • Korzystanie z papieru oferuje o wiele więcej korzyści niż używanie tradycyjnej kliszy. Dla odbiorców takich jak oddziały radiologii, dystrybucja obrazów i inne koszty eksploatacji są dużo niższe. Papier jest nośnikiem o wiele bardziej przyjaznym środowisku, jest łatwy w przechowywaniu razem z innymi dokumentami pacjenta i może być o wiele łatwiej poddany adnotacji. W przeciwieństwie do kliszy, papier nie jest światłoczuły i nie ulega degradacji pod wpływem światła.

 autor: Informacja prasowa

Czytaj także

Szybki laser z automatycznym dupleksem

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2012 00:00
Urządzenie MFC-8520DN zostało wyposażone w szybką laserową drukarkę monochromatyczną, kopiarkę, faks i kolorowy skaner. Najważniejsze cechy urządzenia takie jak, wysoka prędkość druku wynosząca do 36 str./min, maksymalne obciążenie miesięczne do 50000 stron i 3 letnia gwarancja, sprawiają, że urządzenie idealnie wpasowuje się w potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowe HP LaserJet dla małych firm

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2012 00:00
Firma HP zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży dwóch nowych drukarek LaserJet, które zostały zaprojektowane z myślą o małych i średnich firmach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Systemy druku, które usprawniają pracę i ograniczają koszty

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2012 17:08
Dzięki nowym drukarkom i rozwiązaniom HP organizacje każdej wielkości mogą teraz zwiększyć produktywność, jednocześnie ograniczając złożoność środowiska druku.
rozwiń zwiń