X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

VMware Forum 2013: Virtually Unlimited

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2013 12:38
4 czerwca w Warszawie odbędzie się najważniejsze branżowe wydarzenie dotyczące technologii chmury i wirtualizacji. Eksperci i specjaliści będą dyskutować o innowacjach chmurowych, o wirtualizacji oraz rozwiązaniach mobilnych, które zapewniają większą elastyczność biznesu.
VMware Forum 2013: Virtually Unlimited

Polska edycja VMware Forum 2013 odbędzie się 4 czerwca br. w Warszawie. W regionie EMEA będzie miało miejsce 27 takich wydarzeń, a organizatorzy spodziewają się ponad 16 tys. gości. Temat przewodni tegorocznej edycji forum brzmi „Virtually Unlimited”. Kwestie, które zostaną poruszone podczas tego wydarzenia, pomogą  profesjonalistom IT tworzyć z sukcesem programowo zdefiniowane centra przetwarzania danych (Software-Defined Data Center – SDDC), a tym samym swobodniej poruszać się w środowisku chmury.

VMware Forum 2013 jest znakomitą okazją dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką chmury, wirtualizacji i technologii mobilnych do poznania sposobów implementacji wydajnych strategii chmury. W trakcie tego wydarzenia przedstawiciele VMware i firm partnerskich opowiedzą o tym, jak organizacje wprowadzają innowacje w środowisku chmury oraz tworzą mniej skomplikowaną i bezpieczniejszą infrastrukturę IT, przyspieszając zarazem proces tworzenia, wdrażania i uruchamiania aplikacji.

Imprezę rozpocznie Elie Kanaan, Vice President, Marketing EMEA. Podczas jego wystąpienia uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób przedsiębiorstwa mogą osiągnąć większą elastyczność, wdrażając programowo zdefiniowane centra przetwarzania danych.

„Nasza branża stoi w obliczu wyzwań, które będą mieć wpływ na każdego z klientów, bez względu na sektor, w którym działają i rozmiar przedsiębiorstwa. Ewolucja w kierunku centrów danych SDDC, skok technologiczny w obszarze rozwiązań dla użytkowników końcowych (End-User Computing) i chmury zorientowanej na potrzeby klientów (Customer-Centric Cloud Computing) wywrą olbrzymi wpływ na sposób, w jaki firmy prowadzą działalność i konkurują ze sobą” – mówi Piotr Fąderski, Country Manager Poland and Baltic States w firmie VMware.

„VMware Forum 2013 to świetna okazja dla klientów, by spotkać się z przedstawicielami VMware i firm partnerskich oraz poznać korzyści płynące z efektywnie stosowanej wirtualizacji i technologii chmury. Naszym celem jest zaprezentowanie zebranym zaczerpniętych z życia przykładów firm, które skorzystały z naszych rozwiązań i zyskały wymierne korzyści biznesowe” – dodaje Piotr Fąderski.

VMware Forum 2013 to jednodniowe wydarzenie, organizowane z myślą o profesjonalistach z branży IT, którzy pragną uprościć i przekształcić swoje środowiska informatyczne. Do udziału zaproszeni są wszyscy zainteresowani innowacjami w obszarze infrastruktury IT, centrów danych, komputerów stacjonarnych oraz usprawnieniem ciągłości działań biznesowych i strategiami dla środowiska chmury. W ciągu jednego dnia organizatorzy zamierzają przekazać całą potrzebną wiedzę na temat przyszłości chmury w trzech obszarach tematycznych, dotyczących technologii chmury, wirtualizacji i mobilności.

Na Forum będą obecni przedstawiciele VMware User Group (VMUG), niezależnej organizacji zrzeszająca klientów firmy VMware, którzy udzielą informacji i podzielą się wiedzą z zainteresowanymi gośćmi. Ideą VMUG jest maksymalizacja korzyści płynących ze stosowania rozwiązań VMware i usług oferowanych przez partnerów poprzez wymianę i dzielenie się wiedzą podczas organizowanych szkoleń, wydarzeń i spotkań.

Platynowymi sponsorami VMware Forum są firmy EMC, HP i OVH.

Równolegle do VMware Forum, w ciągu najbliższych dwóch miesięcy w 18 różnych miejscach odbędą się wydarzenia z serii Partner Exchange on Tour – Take Charge. Podczas tych seminariów przedstawione będą najważniejsze kwestie poruszone w czasie VMware Partner Exchange 2013, dorocznego spotkania partnerów, które odbyło się w USA. Dodatkowo podczas polskiej edycji zaprezentowane zostaną informacje dotyczące rynku lokalnego oraz wiele ciekawych narzędzi potrzebnych do zwiększenia zysków,  rozwoju  współpracy z VMware i siecią partnerską.

Odwiedzając oficjalny blog VMware dedykowany regionowi EMEA www.vmwareemeablog.com, można na bieżąco śledzić wypowiedzi i informacje o wydarzeniach poprzedzających VMware Forum, brać udział w konkursach oraz czytać aktualne doniesienia z imprezy.autor: Robert Kamiński

Czytaj także

Dell ma chmurę dla producentów treści

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2013 11:23
Nowa chmura dla wytwórców treści cyfrowych to profesjonalna usługa, mająca pomóc dużym firmom z segmentu mediów i rozrywki, w znacznym udoskonaleniu ich przepływu informacji i pracy za sprawą scentralizowanego środowiska IT.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Oprogramowanie chmurowe rośnie z telekomunikacją

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2013 02:57
Rosnąca popularność chmur obliczeniowych oznacza zmianę modelu biznesowego producentów tradycyjnego oprogramowania. Produkty, które do tej pory dostarczali do klientów, teraz są coraz częściej oferowane przez dostawców usług online.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak wybrać bezpiecznego dostawcę usług chmurowych

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2013 10:28
Cloud computing, czyli usługowy model udostępniania i korzystania z zasobów informatycznych, realizowany za pomocą połączenia sieciowego, to zjawisko, które może całkowicie zmienić świat nowych technologii. Fenomen chmury stanowi prostota i wygoda tego modelu dla użytkownika.
rozwiń zwiń