Nowe Technologie

Zamów taksówkę Porsche ze smartfona

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2012 10:56
Do 8 grudnia 2012 zamawiając taksówkę za pomocą myTaxi – aplikacji, pozwalającej na bezpośredni kontakt między pasażerem i kierowcą, można trafić na darmowy przejazd Panamerą.
Zamów taksówkę Porsche ze smartfona
Foto: Glow Images/East News

 

Aplikacja jest użyteczna, co sprawdziliśmy, ale myTaxi to dodatkowe atrakcje. W trudnych czasach trzeba się cieszyć nawet tym, że ktoś za darmo przewiezie nas po Warszawie. Ja już się cieszę.

Jeśli ktoś chce skorzystać z bezpłatnej podróży po Warszawie powinien użyć aplikacji  myTaxi na swojego smartfona (dostępna w AppStore lub Google Play). Zintegrowana funkcja GPS automatycznie zlokalizuje położenie zamawiającego i pokaże najbliższe dostępne taksówki. Klikając na mapie na ikonki samochodów znajdujące się w okolicy, można sprawdzić, czy którymś z nich jest Panamera.

  • Najlepszy film rejestrujący podróż Porsche, po publikacji na warszawa@mytaxi.net, będzie wybrany w drodze losowania a autor otrzyma dodatkowe trofeum – wyjazd do Stuttgartu, połączony ze zwiedzaniem fabryki samochodów Porsche.
  • Od 3 do 7 grudnia 2012 można też wziąć udział w specjalnym konkursie na antenie Antyradia 94FM. Będzie się on odbywał w godzinach 10:00-13:00 w programie Ostry Dyżur. Każdego dnia dwóch słuchaczy, którzy w najciekawszy sposób opiszą, jaką trasę chcieliby odbyć w Porsche Panamera, wygra przejazd gwarantowany do wybranego celu. Wystarczy na adres myporsche@antyradio.pl przesłać swoje zgłoszenie.

Samochód zostanie podstawiony w Warszawie, dokładnie tam, gdzie będą chcieli wybrani słuchacze Antyradia 94FM i o wybranej przez nich porze, po to aby mogli spełnić swoje marzenie ekskluzywnej przejażdżki.

 

 


autor: Cezary Tchorek-Helm

Czytaj także

myTaxi: kolejna aplikacja do zamawiania taksówek

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2012 00:00
W Europie z logo myTaxi jeździ już 15 000 taksówek. W Niemczech firma posiada 20% udziałów rynkowych, co oznacza, że co piąta taksówka współpracuje z myTaxi. To pierwsza tego typu aplikacja, która powstała na świecie i jednocześnie najszybciej rozwijającą się na europejskim rynku. Pobrano ją już 1,7 miliona razy. Dostępna jest w ponad 30 niemieckich miastach oraz w Austrii, Hiszpanii i Szwajcarii. Wraz z początkiem września myTaxi rozpoczęła działalność na polskim rynku i uruchomiła usługę dla mieszkańców Warszawy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wypożaczalnia samochodów w smartfonie

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2012 12:32
Sixt Rent a Car umożliwiła wynajęcie pojazdów za pomocą aplikacji na telefon komórkowy.
rozwiń zwiń