Super Szewczenko - im starszy tym lepszy

polskieradio.pl
Marcin Nowak 11.06.2012
Andrij Szewczenko
Andrij Szewczenko, foto: PAP/EPA/KERIM OKTEN

Ekspert Polskiego Radia od Euro 2012 - Lesław Ćmikiewiecz jest pod wielkim wrażeniem gry ukraińskiego napastnika Andrija Szewczenki w meczu ze Szwecją.

- Możemy pozazdrościć Ukraińcom tego szczęścia i punktów oczywiście - zaznaczył Lesław Ćmikiewicz po spotkaniu grupy D na mistrzostwach Europy.

Były reprezentant Polski zaznaczył, że na Stadionie Olimpijskim w Kijowie brylowały dwie indywidualnośći - Andrij Szewczenko i Zlatan Ibrahimović, którzy podzielili się łupem bramkowym. - Szewczenko czym starszy - tym lepszy. Miał być to symboliczny występ Szewczenki, a on dziś był po rpsotu super.

Lesław Ćmikiewicz był też zachwycony skrzydłowymi reprezentacji Ukrainy i środkowym pomocnikiem kadry Olega Błochina - Anatolij Tymoszczukiem, którzy świetnie dogrywali piłki do swoich napastników.

Lesław Ćmikiewicz był gościem "Studia Euro radiowej Jedynki". Prowadzący audycję Rafał Bała łączył się też z byłym piłkarzem reprezentacji Polski - Mariuszem Lewandowskim, który oglądał drugie spotkanie grupy D na Ukrainie, a także ze współpracownikiem Polskiego Radia w Sztokholmie - Michałem Haykowskim.

man, polskieradio.pl, PR1

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!