Polskie Radio

Co dalej z imigrantami przybywającymi do UE?

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2019 14:51
Władze Włoch zamknęły na Sycylii największe w Europie centrum dla migrantów ubiegających się o azyl. Ośrodek, w którym mieszkało 4 tysiące osób był całkowicie opanowany przez nigeryjską mafię.
Wicepremier Włoch, minister spraw wewnętrznych Matteo Salvini w zamkniętym obozie dla uchodźców niedaleko Katanii na Sycylii
Wicepremier Włoch, minister spraw wewnętrznych Matteo Salvini w zamkniętym obozie dla uchodźców niedaleko Katanii na SycyliiFoto: PAP/EPA/Orietta Scardino

Dokąd będą teraz kierowani uchodźcy?

W debacie wezmą udział: Marcin Święcicki (PO), Grzegorz Długi (Kukiz'15), Jadwiga Wiśniewska (PiS), Kamil Bortniczuk (Porozumienie).

***

Na "Debatę Jedynki" w środę (10.07) o godz. 18.10 zaprasza Antoni Trzmiel.

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Matteo Salvini: trzeba budować ośrodki dla migrantów poza granicami Unii Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2019 22:20
Wicepremier Włoch Matteo Salvini opowiedział się za budową ośrodków dla migrantów, gdzie rozpatrywano by ich podania o azyl, poza granicami Unii Europejskiej. Wypowiedź Salviniego, który składa wizytę w Budapeszcie, przytoczyły włoskie media.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Na Sycylii zamknięto największy w Europie ośrodek dla migrantów. Był opanowany przez nigeryjską mafię

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2019 15:27
W Cara di Mineo na Sycylii zamknięto największe w Europie centrum dla migrantów ubiegających się o azyl. Ośrodek, w którym mieszkało 4 tys. osób, był całkowicie opanowany przez nigeryjską mafię. 
rozwiń zwiń