X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Antoni Trzmiel

Projekt PSL ws. emerytur trafi do "zamrażarki sejmowej"?

-  9 milionów emerytów i rencistów ma głodowe wypłaty. Cieszę się, że projekt będzie dalej procedowany, ale mam nadzieję, że nie utknie w zamrażarce - mówi w audycji "W samo południe" Mieczysław Kasprzak, poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego. W ten sposób odniósł się do projektu o emeryturach, jaki złożyli Ludowcy. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA PSL emerytura senior podatek dochodowy składka zus Antoni Trzmiel

Polska powinna była zbojkotować mundial w Rosji?

– Szkoda, że kolejna ważna impreza sportowa odbywa się w Rosji – powiedział w Debacie Dnia Antoni Trzmiel. Zdaniem dziennikarza Telewizji Polskiej, nie powinno się tak stać m.in. ze względu na działania Kremla wobec Ukrainy. – Polska powinna zbojkotować mistrzostwa świata w Rosji – dodawał w Polskim Radiu 24 Jacek Nizinkiewicz z Rzeczpospolitej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Rosja Rosja 2018 Moskwa Antoni Trzmiel

"Limitem jest tylko przygotowanie i inwencja nauczycieli"

Już w czerwcu pierwsze szkoły będą podłączone do Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej – programu Ministerstwa Cyfryzacji, realizowanego we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Operator programu, Państwowy Instytut Badawczy NASK, opublikował właśnie pierwszą listę lokalizacji szkół z pięciu województw.
Zobacz więcej na temat:  informatyzacja Ministerstwo Edukacji Narodowej Ministerstwo Cyfryzacji POLSKA Antoni Trzmiel

"Polska jest istotnym i ważnym partnerem dla Niemiec"

- To jest wizyta kurtuazyjna, związana z obchodami stulecia polskiej niepodległości. Niemcy zawsze podkreślały i podkreślają, że Polska jest dla nich partnerem absolutnie priorytetowym - stwierdził komentując warszawską wizytę prezydenta Niemiec Franka-Waltera Steinmeiera, Marcin Zaborowski, publicysta Visegrad Insight i były dyrektor Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych.
Zobacz więcej na temat:  Antoni Trzmiel Polityka zagraniczna Polski Niemcy dyplomacja