X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

IV Festiwal Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej w Kudowie-Zdroju

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2019 14:20
Paweł i Jan Królikowscy opowiedzą o Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej w Kudowie-Zdroju, którego czwarta edycja odbędzie się w dniach 26-28 lipca 2019 roku. Poprzednie trzy edycje zostały świetnie przyjęte nie tylko przez festiwalowych uczestników, widzów, czy telewidzów, ale też miały pozytywny wydźwięk po obu stronach granicy.
Paweł Królikowski
Paweł KrólikowskiFoto: Jacek Konecki/Polskie Radio

Podkreślano, że to wspaniała i potrzebna impreza, podczas której dwa przygraniczne miasta Kudowa-Zdrój i Nachod celebrują partnerstwo polsko-czeskie.

Festiwal cieszy się wysoką rangą także poprzez udział znakomitych, artystów i gwiazd o międzynarodowej sławie, jak np. Helena Vondraćkowa, Ewa Farna i Marek Piekarczyk.

***

Do słuchania "Muzycznej Jedynki" we wtorek (23.07) w godzinach 13.00 -15.00 zaprasza Marcin Kusy.

ag


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Paweł Królikowski: nie odwracajmy się od Czechów

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2016 12:45
- To bardzo bliskie sąsiedztwo, a mimo to jesteśmy do Czechów trochę odwróceni bokiem. Nie wiem z czego tego wynika. Z tego, że oni mają więcej południowych stoków, a my północnych? Przecież z tego można czerpać inspirację - mówił w Jedynce Paweł Królikowski, dyrektor artystyczny CZ-PL Festival.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Królikowski o polsko-czeskim festiwalu

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2017 16:58
Słynny aktor Paweł Królikowski tworzy Festiwal Piosenki Polskiej i Czeskiej w Kudowie-Zdroju. Zaprasza 27, 28 i 29 lipca, czyli w ostatni weekend lipca.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Królikowski: radio było moim pierwszym przyjacielem

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2019 11:53
- Radio jest jednym z najważniejszych mediów, bo nie jest nachalne, nie absorbuje i nie odbiera wszystkich zmysłów – powiedział w audycji aktor Paweł Królikowski.
rozwiń zwiń