Polskie Radio

IV Festiwal Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej w Kudowie-Zdroju

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2019 14:20
Paweł i Jan Królikowscy opowiedzą o Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej w Kudowie-Zdroju, którego czwarta edycja odbędzie się w dniach 26-28 lipca 2019 roku. Poprzednie trzy edycje zostały świetnie przyjęte nie tylko przez festiwalowych uczestników, widzów, czy telewidzów, ale też miały pozytywny wydźwięk po obu stronach granicy.
Paweł Królikowski
Paweł KrólikowskiFoto: Jacek Konecki/Polskie Radio

Podkreślano, że to wspaniała i potrzebna impreza, podczas której dwa przygraniczne miasta Kudowa-Zdrój i Nachod celebrują partnerstwo polsko-czeskie.

Festiwal cieszy się wysoką rangą także poprzez udział znakomitych, artystów i gwiazd o międzynarodowej sławie, jak np. Helena Vondraćkowa, Ewa Farna i Marek Piekarczyk.

***

Do słuchania "Muzycznej Jedynki" we wtorek (23.07) w godzinach 13.00 -15.00 zaprasza Marcin Kusy.

ag


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Paweł Królikowski: nie odwracajmy się od Czechów

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2016 12:45
- To bardzo bliskie sąsiedztwo, a mimo to jesteśmy do Czechów trochę odwróceni bokiem. Nie wiem z czego tego wynika. Z tego, że oni mają więcej południowych stoków, a my północnych? Przecież z tego można czerpać inspirację - mówił w Jedynce Paweł Królikowski, dyrektor artystyczny CZ-PL Festival.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Królikowski o polsko-czeskim festiwalu

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2017 16:58
Słynny aktor Paweł Królikowski tworzy Festiwal Piosenki Polskiej i Czeskiej w Kudowie-Zdroju. Zaprasza 27, 28 i 29 lipca, czyli w ostatni weekend lipca.
rozwiń zwiń