X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

W poszukiwaniu muzycznych skarbów

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2015 10:00
Daria Druzgała zabierze Was dziś na poszukiwanie muzycznych perełek.
W poszukiwaniu muzycznych skarbów
Foto: www.pixabay.com

Czy symfonia może być skarbem? Tak, jeśli jest to np. Symfonia A-dur KV 201 Wolfganga Amadeusza Mozarta. W „Muzycznych podróżach małych i dużych" Daria Druzgała zabierze Was na poszukiwanie muzycznych perełek, takich jak skrzypce Stradivariusa, burczybas, krzywuły, szałamaje, złóbcoki, listy Chopina i wiele innych. Gościem w naszej audycji będzie pani Edyta Ołdak z projektu „Muzeum Dźwięku". Startujemy o 13.00!

A czy Wy macie swoje muzyczne skarby? Opowiedzcie nam o nich dzwoniąc pod numer: 22 645 20 55 lub pisząc na: dzieci@polskieradio.pl. Możecie również pisać na naszym Facebooku: www.facebook.com/polskieradiodzieciom

Zobacz także