X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Magiczna Arabia

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2016 10:00
Dziś zabieramy Was w podróż do jednego z najpiękniejszych zakątków Bliskiego Wschodu, baśniowej krainy tysiąca i jednej nocy - Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Omanu.
Audio
  • 05.05.2016 Magiczna Arabia (Muzyczne podróże małe i duże/Polskie Radio Dzieciom)
Magiczna Arabia
Foto: pixabay.com

Oman - jedyny na świecie kraj, którego nazwa rozpoczyna się na literę „O” – zadziwia niespotykaną architekturą i niezwykłą różnorodnością przyrody. Ma do zaoferowania wiele pięknych miejsc – niekończące się piaszczyste wydmy, klifowe wybrzeża, pustynne fortyfikacje. Na każdym kroku, można tu poczuć autentyczny klimat orientu. Z kolei Zjednoczone Emiraty Arabskie to inny świat - szokujące rozmachem nowoczesne metropolie, wielokulturowa mieszanka ludzi. Oba te kraje pomoże nam poznać nasz dzisiejszy gość. Zapraszamy już od 13:00 ➡ http://on.fb.me/1gqbsAO.

Zobacz także